Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet olyan, hogy 2-őt szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy 2-őt szeretni egyszerre?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy még mindig szeretem nem értem a régi Páromat és a mostani páromat is.A mostani Párommal már több mint 1 éve vagyok együtt és a szex is nagyon jó de még mindig sokat gondolok a régi páromra szex közben is igaz a régi párommal feküdtem le először de vele nem volt olyan jó mint a mostanival.De a páromnak hazudtam azt mondtam neki,hogy a régivel nem történt semmi csak petting.És ő most azt hiszi,hogy ő vette el a szüzességem már nagyon kezd lelki ismeret furdalásom lenni amiért hazudtam neki.Nem tudom,hogy mondjam el,hogy 1 éven át hazudtam neki szerintem soha nem bocsájtsa meg. 8 hónap múlva lenne az esküvőnk de én nem akarok úgy össze házasodni vele,hogy nem tudom mit érzek és amiért hazudtam neki.
2009. jan. 7. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok,amikről jobb nem tudni. Csak gondolj arra,hogy mit szólnál, éreznél,hogyha egy év után elédállna,hogy bocsi,hazudtam, nem te voltál az első az életemben.

Szerintem megingana a bizalom,nem?

De hogyha nem tudtad,hogy mit érzel,miért mondtál igent neki?

Egy sor kérdést lehetne feltenni,amit,hogyha felteszel magadnak, tudni fogod a helyes döntést is.

2009. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretem őt csak ha eszembe jut a régi barátom valamiért nem úgy érzek mint az előtt.És nem értem miért van lehet azért mert vele voltam először.Nem tudom?szerinted?De valamikor ha meg látom a régi barátom mint ha soha nem is ismertem volna úgy nézzek rá.
2009. jan. 7. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak tényleg azért jut eszedbe,mert ő volt az első. De hogyha boldog vagy a jelenlegi pároddl, és tényleg szereted őt, zárd le magadban teljesen az előző kapcsolatodat és nem fognak ilyen érzések előjönni.
2009. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet két nőt szeretni egyszerre.

Az édesanyát és a feleséget.

2009. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindíg lesznek az életedben érzelmi hullámvölgyek és hegyek.Mert ezeket a dolgokat nem nagyon tudjuk befolyásolni.De mindíg annak megfelelően járj el, hogy mit vársz az életedtől és mi a célod.
2009. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!