Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim kiszívhatja a nyakam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim kiszívhatja a nyakam? Többi lent.

Figyelt kérdés
2hónapja vagyunk együtt és mindig szokta csókolgatni a nyakam. de nemtudom hogy most csak csókolgatni akarja vagy majd kiszívni is ??nektek a nyakszívásról mi a véleményetek??az jó dolog ha kiszívná vagy inkább nem??tippeket légyszi.
2010. nov. 4. 20:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
vagy megkérdezzem h kiakarja-e majd szívni..?vagymi?:/ érdekel.
2010. nov. 4. 20:16
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem igénytelen, ronda. Esztétikátlan,ha ott virít egy vöröses-lilás folt a szép fehér bőrön..nem tudom, mi olyan jó benne. Én sosem hagynám a barátomnak, bár nem is akarja,ő is taszítónak tartja.

22/L

2010. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hát igen sokan ezt mondják..

még irjatok légyszi!!

2010. nov. 4. 20:20
 4/15 anonim válasza:
Szerintem ez sok mindnekinél a kapcsolatuk elején előfordul.Engem nem zavarna.Jól esett hogy mások látták,hogy jól érezzük magunkat :D Najó de egy idő után má nemis fog érdekelni,mert megunjátok ha komolyabb lesz a dolog és akkormá gyerekesnek foglyátok látni.Ezen átkell esni.:D
2010. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
aha..egy kicsit énis szeretném de nemtudom h ő akarja-e..:S
2010. nov. 4. 20:22
 6/15 anonim válasza:
Írj valamit,hogy hányévesek vagyok márha publikus és és semmi intim kapcsolat nem volt köztetek?
2010. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem.nem volt köztünk intim. de nemis baj ő 15 én 14. még azzal ráérünk.
2010. nov. 4. 20:27
 8/15 anonim válasza:
Szerintem a nyakkiszívás már egy lépés az intim dolgokhoz. Úgyhogy csak akkor engedj meg ieket ha később szeretnél vele intim kapcsolatot is.De ez csak szerintem.
2010. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
és ha megkérdezem tőle akkor azt úgy veszi mintha én intim kapcsolatot is akarnék már??mert arról szó sincs..majd csak több év múlva.
2010. nov. 4. 20:33
 10/15 anonim ***** válasza:
nem tudom miert bonyolitod az eletedet. szivja ki aztan rakj ra pudert. nem ertem mi a baj????????
2010. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!