Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin, egy órán belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin, egy órán belül már fogta a kezem, szagolgatta a nyakam. Nem túl gyors ez?

Figyelt kérdés

2 hét msn-ezés után találkoztunk és szinte rögtön fogdosni kezdet, na intim helyeken nem, és legalább 6-szor meg akart csókolni. De engem nagyon feszélyezett, mert még szinte idegenként tekintettem rá. Vagy csak én vagyok túl maradi?

Az más ha egy szórakozóhelyen alkalmi kapcsolatba keveredik az ember, de ez egy kapcsolatépítő első randi lett volna.


2011. júl. 20. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gyors.
2011. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak én vagyok túl maradi?



-Igen.

2011. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy túl maradi,csak akkor engedd a csókot,kézfogást,stb. ha te is akarod,mert már úgy érzed h eléggé ismered és ne csak a kedvéért tedd ezeket..
2011. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hét msn-ezés után szinte idegen? Akkor a fiúcska nagyon elszúrt valamit.
2011. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valakivel msn-ezek, még nem ismerem. Leírni bármit lehet. Élőben dől el minden.
2011. júl. 20. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én a kérdezővel vagyok. én is beszéltem egy sráccal neten, majd találkoztunk. bár ő nem nyomult, de nem is hagytam volna, mert úgy éreztem, hogy idegen ő számomra. szerintem helyesen csináltál mindent amit tettél. ha nem akarod h közeledjen, akkor ne is hagyd.
2011. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyáltalán nem vagy maradi! jobb is ha nem adod magad olyan könnyen. engem táborban szedett fel egy srác és még csak pár órája ismertük egymást már rögtön meg akart csókolni, én nem engedtem neki. mai napig is beszélünk és úgy tűnik komolyak a szándékai, ha ez a fiú is komolyan gondolja akkor meg fog várni :) ha meg nem akkor kár aggódni miatta.
2011. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!