Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő az utolsó reményem. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő az utolsó reményem. Azt hittem végre révbe értem, de most nem tudom mit gondoljak. (? )

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyeségen feleslegesen idegeskedek de most kétségbe estem. Van egy fiú akivel már jó ideje találkozgatunk, egyre közelebb kerülünk egymáshoz, úgy éreztem, érez irántam valamit. Nagyon hűségesen jár/t utánam.

Tök boldog voltam, hogy olyan fiút találtam, aki nem iszik. Tényleg nem, mert buliban 2szer voltunk együtt és semmit nem ivott. Nem az a fajta. És mondja is hogy ő nem szokott. De iwiwen megkerestem, és van fent egy kép, egy sörrel és vodkával teli hűtő...csalódtam.

A másik meg (ezért még a sírást is elkezdtem), írt a képhez komit egy csaj, hogy: de rég is volt:) A srác meg vissza: olyan rég volt, hogy talán igaz sem volt...de megnéztem és a lány kapcsolatban van, mással. Olyan rosszul esik. Meg több a lány ismerőse mint a fiú.

Azt hittem végre van valaki aki nem foglalkozik más lánnyal, csak velem. Viszont az jó pont, hogy nem félmeztelen, bulis képek vannak fent neki....

Most mit gondoljak? Annyit csalódtam már...ha benne is kell akkor soha többé nem kell senki. Az életemet mer(t)em rátenni, hogy ő nagyon rendes, nem csalfa...

Jajj mondjatok valami!


2010. nov. 4. 19:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
a másik meg,hogy ezzel csak magad teszed tönkre,,,
2010. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!