Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő az utolsó reményem. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő az utolsó reményem. Azt hittem végre révbe értem, de most nem tudom mit gondoljak. (? )

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyeségen feleslegesen idegeskedek de most kétségbe estem. Van egy fiú akivel már jó ideje találkozgatunk, egyre közelebb kerülünk egymáshoz, úgy éreztem, érez irántam valamit. Nagyon hűségesen jár/t utánam.

Tök boldog voltam, hogy olyan fiút találtam, aki nem iszik. Tényleg nem, mert buliban 2szer voltunk együtt és semmit nem ivott. Nem az a fajta. És mondja is hogy ő nem szokott. De iwiwen megkerestem, és van fent egy kép, egy sörrel és vodkával teli hűtő...csalódtam.

A másik meg (ezért még a sírást is elkezdtem), írt a képhez komit egy csaj, hogy: de rég is volt:) A srác meg vissza: olyan rég volt, hogy talán igaz sem volt...de megnéztem és a lány kapcsolatban van, mással. Olyan rosszul esik. Meg több a lány ismerőse mint a fiú.

Azt hittem végre van valaki aki nem foglalkozik más lánnyal, csak velem. Viszont az jó pont, hogy nem félmeztelen, bulis képek vannak fent neki....

Most mit gondoljak? Annyit csalódtam már...ha benne is kell akkor soha többé nem kell senki. Az életemet mer(t)em rátenni, hogy ő nagyon rendes, nem csalfa...

Jajj mondjatok valami!


2010. nov. 4. 19:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
plusz ez a komment: "olyan rég volt, hogy talán igaz sem volt..." egyáltalán nem "udvarlós" stílusú. ez egy szimpla, normális válasz.
2010. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A párom legjobb barátja egy lány. Eleinte én is hülyén néztem és bevallom, féltékeny voltam. Aztán rájöttem, hogy tök felesleges, hisz velem van, engem akar, engem szeret...aztán az élet úgy hozta, hogy lett egy nagyon jó fiúbarátom. Egyikünk sem csinál ebből problémát, hogy ellenkező neműekkel barátkozunk.
2010. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. nov. 4. 19:29
 14/21 anonim ***** válasza:

Olyan férfi soha nem lesz, aki rajtad kívül más nővel szóba sem áll. Ha vannak nőismerősei, neadjisten még több is, mint férfi, az miért okoz ekkora csalódást? Ettől még szerethet téged teljesen őszintén.

Ha elfogadod a tanácsomat, ne akard kisajátítani, mert pont azzal készítesz elő magadnak egy nagy csalódást. Ahogy elmondtad, még nagyon az elején vagytok mindennek, ilyenkor még korai eldönteni, hogy "ráteszed az életed". Bár nem írtad, hány éves vagy, de az írásod alapján nem lehetsz túl idős, szóval még rengeteg dolgot hozhat az életed, amit most el sem tudsz képzelni. Akár ezzel a fiúval, akár mással.

Föl a fejjel!

2010. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, megpróbálok racionálisabb lenni. Hát ilyen a természetem...sokat csalódtam már és nem könnyű így...pasikkal csak a csalódás jutott. Amúgy 19 vagyok.
2010. nov. 4. 19:32
 16/21 Moszuke ***** válasza:
kedvesem.. hallottál már arról, hogy a stabil kapcsolat egyik alapköve a bizalom?
2010. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

nehisztizz már most mert nem lesz hosszúéletű a dolog...

Mindenkinek megvannak az alanyi jogai, és bizony a múltra való emlékezés ilyen. régen volt egy bulijuk, amire szivesen emlékeznek, ennyi. Nem szakíthat meg mindent magában mert neked udvarol. ez így természetes.

A lány kapcsolatban van, ugyhogy nincs kzötük semmi, meg amúgysem kéne arra gyanakodni hogy van.

Több lány ismerőse avn mint fiú? nem baj. nekem is több fiú ismerősöm van, azért mert a lányok valamiért nem szeretnek :D ez is alanyi joga, azzal spanol akivel akar ezen te nem fogsz változtatni.

2010. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
De hát ne foglalkozzon már lányokkal a neten...nekem ez így nem jó...Tudom hogy bizalmatlan vagyok....viszont vele máshogy volt. Megbízok benne már az eleje óta, mert semmi nem utalt arra, hogy nem bízhatok. A jó kapcsolat alapköve meg szerintem a következetesség. Mégegyszer mondom: nem az a bajom, hogy lányismerősei vannak, csak na...szerelmes lennék? :$ istenem...
2010. nov. 4. 19:38
 19/21 anonim ***** válasza:

Be ne szarjál már egy kis pia láttán.

Én a 14. szülinapomon annyi pezsgőt meg páleszt vedeltem, de nem nagyon oldódtak a gátlásaim és tök normálisan viselkedtem.

Az nem bűn ha valaki szereti az italt, meg vannak csaj barátai.

2010. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

egyből kasztráltassuk mert neked bejön mi?:D

a jó kapcsolat alapköve a következetesség, a bizalom, és hogy nem zárod el mindentől. Ebből így nem lesz jó kapcsolat, de szerintem mással is nehezen fogod megtalálni a hangot.

2010. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!