Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valaki akivel műkődne,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki akivel műkődne,de kicsit igénytelennek tűnik,mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves,aranyos,normális,megértő,és mellé még helyes is. A gond csak az,hogy igénytelennek tűnik.

A foga elől lyukas,a körmei sem olyanok mint egy ápolt embernek. Ő már közeledett,de én emiatt kicsit meghátráltam. Nem akarom megbántani,de már gondoltam rá,hogy elé állok,és megmondom,hogy legyen igényesebb,de ugyanakkor hagynám is veszni,mert nem szeretnék ápolatlan emberrel lenni.

Nem tudom melyik a helyes döntés


tegnap 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Miből gondolod, hogy működne, ha eleve igénytelennek tartod?
tegnap 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert régóta ismerjük egymást munkahelyről,jó baráti kapcsolatban vagyunk
tegnap 15:04
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem merek belegondolni, milyen lehet ott, ahol senki nem látja.
tegnap 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha magától nincsen igénye az ápoltságra, akkor nem működne. Az igénytelen fogak, retkes körmök nagyon taszítóak.
tegnap 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

#3

A szagról nem is beszélve.

tegnap 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Én egy ilyenhez nem tudnék vonzódni. És nem akarok senkit sem irányítani, nem az anyja vagyok, hogy szóljak, hogy keféljen körmöt és járjon kontrollokra. Ha neked ehhez van türelmed, hogy pesztrálj egy felnőtt férfit, akkor mondd meg neki, hogy tetszik neked, de vannak bizonyos dolgok.
tegnap 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Én voltam ilyennel, nagyon rossz fogazat, régi, szakadt ruhák… de az a vicc, hogy ezen kívül semmi gond nem volt igényesség terén, nem volt büdös, lent se volt se büdös, se túrós se semmi ilyesmi.😂 Vagy legalább a találkozók előtt alaposan zuhanyozott, nem tudom, de a lakásában is mindig rend volt, magától vette elő az óvszert, figyelmes volt, stb. Viszont engem is zavart a letört fog, meg ezek, egy idő után kezdtem úgy érezni, hogy nem akarok nagyon mutatkozni vele, bármennyire gáz. Habár nem komoly szándékkal találkozgattunk, csak ilyen barátság extrákkal dolog volt, lehet ha komolyat akartam volna, azért egy kérdést megért volna, hogy nem akarja-e megcsináltatni a fogait belátható időn belül, de így inkább hagytam, ő dolga.
tegnap 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Valahol téged is minősítenek a döntéseid, választásaid.

A környezeted (tisztasága), a saját higiénéd, a barátaid, a szórakozási vagy épp pénzköltési szokásaid. Miért lenne ez másként azzal, akit társadul választasz?

Sokat elárul egy emberről, ha arra lusta, hogy kb heti 1x férfi létére levágja a körmeit (ha alatta feltűnő a kosz is, gondolom nem pont az ápolt, rövid kategória…), vegyen egy körömkefét pl a rossmann, kínainál vagy gyakorlatilag bárhol kb 200-ért és a fürdőben a csapnál, a szapoan és a fogkefe között használja is.

Ne haragudj, de lehet akármilyen művelt vagy udvarias- ha ezek neki nem fontosak, az bizony intő jel…

tegnap 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Az a baj, hogyha valakinél ez a normális, biztos lehetsz benne hogy otthon meg fog enni a kosz, hacsak nem teszel ellene. Ezen felül ha randira így készül, kepzelheted randi nélkül mennyire figyel oda magára, az egészségére.


Helyedben elköszönnék, nem hiányzik, hogy elkapj valamit.

tegnap 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... mondd meg neki szerintem. Lehet tud alakítani magán.


Fogorvos kb 20 perc alatt betömi a lyukat...

A körömre nagy vész esetén ott a manikűrös, de lehet egy olló-körömkefe-kézkrém kombó is megoldja.

A lábra is ott a pedikűrös, mert ha a keze gáz, akkor gondolom a lába méginkább... Azt tényleg szakemberre bíznám.

tegnap 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!