Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondja el hogy szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondja el hogy szeretem? 15/L

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút már egy éve egy baráti társaságban ismerkedtünk meg. Nagyon jó barátok vagyunk és a srác még a nyáron többször is mondta h tetszem neki és 3 napja a haverja mondta h még mindig tetszem neki. Sajnos 110km-re van tőlem és ezért nem jöhetünk össze. De én nagyon szeretem és el szeretném neki mondani, de nem tudom hogyan :(

Sajnos csak msn-en lehet erről szó, mert elég ritkán találkozunk.. :S De arra is gondoltam, hogy ha összejönnénk akkor lehet hogy gyakrabban tudnánk egymáshoz járni, ha a szülők is tudomást szereznének a kapcsolatról.

Ismerek nem egy ilyen személyt aki a párjához hétvégenként jár. De már több mint egy éve együtt vannak.


2010. nov. 4. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

utalgass:) Hát nem tudom.. biztos én vagyok a maradi, de én max csak utalást tennék rá. Sosem kezdeményeznék egy fiúnál. Próbáld meg kicsit érzelmesebb irányba terelni a beszélgetéseiteket... utalj rá, hogy jó lenne, ha most ott lenne veled, mert nem jó egyedül tv-zni vagy akármi...

egyetéretek vele,ez legtöbbször beválik:)

2010. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. nov. 4. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!