Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet együtt élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet együtt élni egy alkoholistával ? Nappal egy másik ember( nem iszik ) este egy másik embert kapok ( 5 től munka után iszik )

Figyelt kérdés
okt. 20. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedéssel.
okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát hányingerem lenne, hánynék a szagától. Vagy én is innék ha lennék olyan ökör, hogy nem hagyom el.
okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az biztos …sose tudom mi a baja…van amikor semmi baja… de látom hogy van amikor bemegy valami a fejébe …nem értem őt … kezdem feladni … az hogy elhagyom nem megy, mármint nem fog változni inkább választja az alkoholt mint a változást
okt. 20. 22:45
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem iszok és soha nem is ittam
okt. 20. 22:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó hírem. Nem kell vele együtt élni. Miért akarod elcseszni az életed?
okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon sehogy. Én elváltam tőle, pedig a közös gyerekünk még 1 éves sem volt.
okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Nehezen. Nekem "csak" unokatestvérem alkesz, egyszer nála voltam egy hetet, pokol volt.

Napközben normális volt, délután, ha már tudta, hogy nem vezet, elkezdett tölteni.

Kötekedett mindenért (miért a kanapén ülök, miért nem a széken, miért nézem a telefonom. Felhívott random ismerősöket videócseten, 2 perc után rájuk unt, odavágta hozzám a telefont, hogy beszéljek én a nekem vadidegen emberrel, de ha meg jól sikerült és tényleg belemerültünk, odajött, beszólt, hogy minek beszélek sokat).

Alig lehetett vele megmaradni. Én azt csináltam, hogy takarítani kezdtem a disznóól lakását, azt általában hagyta. Néha odaazólt, hogy még mit kéne, akkor azt csináltam. Ha nem sokat beszéltem és unatkozott, gyorsabban megitta azt, amitől bealudt, így tudtam elviselni. Egyszer addig cs.sztetett, hogy ott hagytam, mert ha maradok, bántottam volna.

Azóta nem keres, én sem őt.

okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
igyál te is
okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves segítség utolsó …tényleg
okt. 20. 23:03
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvonóra ha nem akar menni, vagy nem lenne haszna mert újra inna akkor jobb szakítani. Nem tudod megmenteni őt önmagától.
okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!