Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell százszor elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell százszor elmondani valamit neki?

Figyelt kérdés

Akármire kérem meg, akármit magyarázok el, akármit beszélünk meg 15x.


10 perc múlva, mintha semmi se történt volna. Napokkal korábbi dolgokra meg egyáltalán nem emlékszik.


Amiket meg mondjuk évekkel ezelőtt mondtam, arra meg végképp nem.



Mindig csak magyarázkodik, hogy neki nincs agya, nincs memóriája.


Hiába mondom el, hogy akkor ÍRD FEL. Semmi.


Kezdem unni a papagáj szerepét.


Amúgy szeretem, de ez egyszerűen az őrületbe kerget. Mintha egy gyerekem lenne.


És rengetegszer veszekszünk azon, hogy én nem vagyok türelmes. De azután, hogy legyek türelmes, ha valamiért harmincszor szóltam már csak a héten, ugyanúgy megcsinálja.


Ő mindig kihátrál, hogy tudja, hogy gond van a fejében, de ő ilyen és nem hajlandó változtatni. Egyik pillanatban azt mondja, hogy akkor szakítsunk, következőben meg "Ő megváltozik, ő oda fog figyelni".


Én egy ideig óráig nyelek, aztán megint kiborul a bili, ő sír, és ígéri, hogy figyelni fog, látszólag megérti, másnap folytatódik minden ugyanúgy.


Én 30f vagyok. ő 35 nő.


tegnap 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem megy el orvoshoz? És te miért cseszegeted, miért nem hagyod el? Nem még jobban idegesíteni kell hanem elhagyni ha egyszer nem tetszik a viselkedése.
tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az erővel elvárhatod tőle, hogy repüljön. Ugyanúgy nem lenne rá képes. Elfogadod így vagy hagyd ott. Nem fog tudni megváltozni.
tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát lehet valami egészségügyi problémája van, mindenképp érdemes lenne kivizsgáltatni.

De minimum pszichológus is jól jönne neki.


Ha szereted, akkor támogasd ebben!

tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Pajzsmirigy, vitaminhiány, epilepszia, depi, stressz, ezek mind okozhatnak feledékenységet.

Ha 10 perc vagy pár nap múlva nem emlékszik valamire, az szerintem nem normális...

tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!