Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ilyen eset az emberek között?

Figyelt kérdés
nem tudom van-e értelme összejönnöm 1 fiúval még csak msneztünk de talizni is fogunk. neki 8 osztálya van és húsboltban dolgozik, én ebben az évben fogom letenni az érettségit és megyek tovább. Ilyen helyzetben nincs az h én értelmileg többet érek és nem tudunk miről beszélgetni meg nem értjük meg egymást mert az agyi szintünk eltér? csak mert akinek 8 általánosa van az nem azt mondom h hülye, de nem olyan művelt. Vélemények tapasztalatok? félreértések elkerülése miatt nem tartom nagyobbra magam annál akinek 8 osztálya van, csak nem olyan művelt.
2010. nov. 4. 14:34
1 2
 11/19 Moszuke ***** válasza:
100%

miféle értékrendek?

mire mész a mai világba ha továbbtanulsz a végtelenig? diplomás csöves lehetsz, vagy túlképzett utcasöprő.

persze mehetsz felőlem valami informatikus tömött szakmára vagy könyvelőnek nekem aztán mind1...vagy valami nem létező "szakmára" egyetemen.

jó most ezek is szélsőséges esetek voltak:)


bőven elég egy kötelező érettségi meg valami hiányszakma.

aztán egy szerető pár és egy jó munkahely kell.

havi 100kt hazaviszel abból boldogan megéltek. igaz nem villában.. és? a pénz mióta boldogít?

ez lenne az értékrend?


műveltség?.. o.0.. öhm oké:P:P

ha olyan körökbe mozogsz legyél művelt nekem aztán mind1. én mivel nem olyan körökbe mozgok így leszarom az ilyen dolgokat.

meg hát én jobban érzem magam bunkó, hangos, izzadt, sör szagú emberek között mint kétszínű, furakodó, "jól tanult" zsidók között.

ők kinéznek engem én kinézem őket, tisztelet a kivételnek. oda-vissza.


nemhiába van szakadék az értelmiség(gazdagok?) és a por nép(csóró munkás?) között:)

ettől függetlenül lehet közös témájuk, de az a 2 egyéntől függ.


és ja. aláírom, hogy az átlagos 8.ikos ember az hülye, neveletlen, primitív.

de hát ha már úgy is szélsőségekkel dobálózunk akkor már mind1 nem?:D ejj de jó vitázni a semmiről:DD

2010. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ba$zni 8 elemivel is lehet...

viccet félre téve..értelmetlen ... de rádbízom.. egy időután felfogás beli problémák fognak elöjönni.. kifog ütközni ki a tanult és ki nem.

2010. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A fogalmazásodból ítélve nem lesznek nagy problémák...
2010. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

atya isten már itt tart a világ

nekem nemsoká meglessz az érettségim közeben olyan hülye vagyon mint a föld akkor miröl beszélünk???!

Az érettségiröl meg annyit hogy már minden hülye megkapja de ha már kedves kérdezö te már most ezen gondolkodsz akkro ajánlom hogy hagyd a fenébe ez a kapcsolatot !!!

Am az értelmet , inteligenciát nem tükrözi a érettségi, diploma. Ha valakinek jol fog az agya és könnyen letesz egy diplomát nem jelenti azt hogy hu mennyire érelmes.

2010. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na, azért álljon már meg a menet! Nehogy már lehülyézzük a diplomát végzett, tanult embert, aki évekig ül abban a szarod padban és éjjel-nappal csak tanul, hogy legyen belőle egy értelmiségi ember. Vagy nehogy már összehasonlítsuk egy 8 általánost végzett akárkivel. Hogy lenne már az okos? Az alapműveltséget nem tudja megszerezni. Az lehet, hogy el tud beszélgetni az élet nagy dolgairól, de kulturális témákban már meg se tudna mukkanni.
2010. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

18:04-esnek igaza van.

Ne haragudj, de te még ezt a pár sort sem voltál képes normálisan és tagoltan leírni.

Elgondolkodhatnál.

2010. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Moszuke ***** válasza:

és kit érdekelnek a kulturális témák?xP:P

uncsííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí! (de kajak)


amúgy valaki írta, hogy ha ezen filózik a kérdező akkor inkább ne jöjjön vele össze.

ezt a tanácsot támogatom.


még nincs is mire föl, de már most "felvág" azzal, hogy ő milyen k&rva okos (lesz).

elve.. az okos ember nem henceg az ilyesmivel^.^

csak én de én megtehetem whahhaa


ajj hagyjuk már mindjárt hányok.:(

minden nap meglepődök, hogy egyes emberek milyen szempontok szerint választanak párt..:D

innen is látszik mennyire okos a kérdező.


iskolázottság, anyagi helyzet, egyenruha, testméretek, menőség, testi hibák, ejj .. alig várom, hogy ismét meglepjetek valami újjal! fórumra fel! emberek:)



és valaki írta, hogy ilyen fogalmazással ne aggódj.. össze illetek.. hát lol igen ebben is van valami:DD

de ez lealacsonyítja a 8oszt húsos srácot:(xd


és még valaki írta, hogy sík hülye még is érettségizni fog...:) nos igen. hány ilyen van....:):P


az érettségi csak egy papír:) csak kérdezzetek meg egy őszinte tanárt.

apám mindig baszogat is emiatt(hogy bezzeg az ő idejében még ért valamit bla-bla)..


hogy lehet az hogy érettségiztem és ilyen felelőtlen, nem törődöm, virgonc 8éves kisfiú maradtam?

hát úgy apuci, hogy az érettségi csak pár oldalnyi szöveg bemagolásáról szól^.^ nem tanít az semmire.. csak lexikális, az életben 99% használhatatlan tudást ad.


de szerencsére azé apám mellett ragadt rám egy kis intelligencia, felfedezés/megismerés vágy stb-stb

ilyet egy diploma sem tud adni^.^

22/f


de ha okosak akartok lenni hallgassatok metált!!!XD és k&rva hangosan!!! még hangosabbaaaaaan!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=N1COXx-Wcak

na ez a kultúra! :O

2010. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Moszuke, ha annyira művelt lennél, nem trágárkodnál. Nem vagy az, csak egy tanulatlan senki.
2010. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Moszuke ***** válasza:

nem mondtam, hogy művelt vagyok csak 1 érettségim van és semmiféle érdeklődést nem mutatok a művelődés irányába.

ami könyvet olvasok az is emberi kapcsolatokról, nemek közti különbségekről, nonverbális kommunikációról stb- szólnak.


és így "műveletlenül" érzem jól magam:)

(tudod.. boldog tudatlanság!:P)

tanulatlan, műveletlen senki vagyok, VÁLLALOM!!:D


ha te műveltnek tartod magad mert nem káromkodsz hát jó, nem izgat.

mifelénk a művelt ember = az unalmas emberrel, de ez biztos nem csak itt van így:)


mért jó az ha valakivel nem lehet egy jót röhögni 2 büfögés és 3 fingás, 1tök vakarás között miközben k#rva anyázol?:D


téged mi tesz boldoggá? az ha egy jót beszélgetsz a semmiről?.. oké.. nem nézlek le emiatt. amíg örömödet leled valamiben o.0

de én úgy vettem észre valaki minél komolyabban veszi a dolgokat minél "műveltebb" annál unalmasabb és depis az aurája.

az ilyet kerülöm, ha tudom.


leszarom a trágárkodást. (csak azért is!xP)

majd ha valaki olyan szól akinek érdekel a véleménye akkor a kedvéért abbahagyom a jelenlétében. kb ennyi^.^

(ezt most ne szívd mellre)


de azért szeretsz még?:(

2010. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!