Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolja? Van/lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja? Van/lesz nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy 23 éves fiú,akibe a nyáron nagyon szerelmes voltam.Sokat flörtöltünk,de úgy érzetem ő ezt nem gondolja komolyan,(hisz én csak 14 éves vok).Ebben addig a pillanatig szentül hittem míg össze nem jöttem egy fiúval és láttam,hogy a szerelmem milyen ideges, és nem is szólt hozzám addig míg a pasimmal nem szakítottam.Akkor úgy éreztem,hogy talán neki is jelentett vmit a dolog...

Aztán sokáig nem találkoztunk,én szerelmes lettem,összejöttem egy fiúval.Aztán a az elmúlt két hétben többször feltünt a környékünkön.Egyszer utánam kiabált,hogy Hey! Xy! Mikor leszel már a barátnőm? Járnál velem? Én persze úgy gondoltam,hogy hülyéskedett így nevetveazt vó válaszoltam,hogy járok vele. Ő azt mondta,hogy hazudok,én meg mondtam,hogy nem,de annyiba maradt.Tegnap előtt este ismét összefutottunk beszélgettünk,a féltestvéremmel volt. (nagy spanok)

Papírzsebkendőt kértek,de nem volt nálam. Beszélgettünk többször odatartotta az arcát,hogy adjak neki puszit,de én nem adtam. Valahogy felhozódott,hogy szeretem-e még.( Mert,igen mwgtudta-azaz csak a hül.ye nem látta a nyáron,hogy szeretem) én az mondtam neki mosolyogva,hogy persze,nagyon. Többször rákérdezett és kijelentette,hogy nem hisz nekem,mert mindig csak úgy mondom,de nem igaz.Én mondtam,hogy de most nem hazudok. Aztán pár perccel később elmentem a boltba. Vettem egy csomag chipset és megkináltam őket is. A fiú vett belőle,megköszönte és arcon puszilt,majd kijelentette,hogy várni fog rám.Megvárja míg felnövök és megkeres. A nővérem rászólt,hogy állítsa le magát.Majd elindultam a barátnőmékhez(ez volt az eredeti uticélom). Majd a srác utánam szólt és azt,mondta,hogy komolyan gondolta amit mondott.

Hihetek neki? Úgy érzem kezdek megint belszeretni! Vajon van esélyem?


2010. nov. 4. 12:42
 1/2 anonim válasza:

Hát azért 9 év ebben az életszakaszban nagyon sok szerintem. Te még csak most fogsz olyan dolgokat megtapasztalni amiken ő már rég túl van...És egy párkapcsolatban is másra van szüksége,mint neked.

Te ismered a csávót,neked kell tudnod,hogy komolyan gondolta-e.Lehetséges.

2010. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Úgy értem 9 év korkülönbség.
2010. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!