Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis, önfejű, önző és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis, önfejű, önző és mindenen balhézó lányoknak minek kell párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Miért nem dolgozik inkább saját magán? Miért nem megy el pszichológushoz? Miért más, - gyakran nagyon is normális és rendes emberek - életét rombolja a kezeletlen mentális bajaival?

tegnap 19:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Kicsit érzékenyebb a lelked igaz? Ha valamit félre látsz se kérsz elnézést, merr a másik a hibàs. Igazad van. Ő a hibàs és, hogy takarísd el az életedből az ilyet mert árthat neked is valóban.
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hogy legyen neki egy "boxzsákja", akin levezetheti a feszkóját.
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Neked valami nincs rendben az agyadban. Mit vársz ettől?? A kérdésedre azok a nők akik ilyet csinálnak, nem fognak itt vallani. Mit akarsz? Elmondtuk, hogy fog dolgozni saját magán, ha majd senkinek nem kell.
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Kérdező én megértelek, meg azt is amit mondasz. 3 évig voltam egy ilyen bántalmazó párkapcsolatban, és mire észbe kaptam már megvolt a traumakötés. És persze a végén ő hagyott el engem egy másik pasiért és annak is én voltam az oka szerinte.


És igen, az áldozathibáztatás az itt is jelen van látom, én is bőven megkaptam.

tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Ezt úgy mondod, mintha ezek szerint itt minden nő ilyen lenne. Hiszen többnyire csak az áldozathibáztatás ment a kérdésem alatt is. Arról nem is szólva, hogyha a többi nő hallgatólagosan felmenti az ilyeneket, és őket erősíti az áldozathibáztatással meg a férfiak leszólásával, akkor pont hogy nem fog dolgozni magán. Hiszen csak megerősítést kap, hogy vele aztán minden oké. És a férfiakat fogja még jobban hibáztatni, és rajtuk veri le egyre jobban a problémák miatti jogosnak érzett bosszút, amiket saját maga generál.
tegnap 22:53
 26/29 A kérdező kommentje:
Az előző válaszom a 23-asnak szólt. 24-es, örülök hogy te is megerősíted hogy milyen ez a fajta kapcsolat a gyakorlatban. Bár sajnos úgy látom, itt téged is le fognak ezért szólni, vagy meg fognak hazudtolni, hogy egy nőről merészeltél rosszat mondani. És hogy biztos te voltál a hibás. Sajnos nem lep meg amit mondasz, hogy más kérdés alatt is megkaptad már ezt a fajta áldozathibáztatást.
tegnap 22:56
 27/29 anonim ***** válasza:

#24 vagyok


Én az életben kaptam meg az áldozathibáztatást. Olyan emberektől is akiktől segítséget vártam volna és akikre azt hittem számíthatok a bajban.

Kb a "minekmentéoda" szint.

tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre kérdező, hogy itt mindenkit a te stílusod taszít? Ezért kapsz ilyen válaszokat.
tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Sajnálom 27-es hogy így jártál. Valószínű profi manipulátor lehetett az a nő. 28-as miért, mi a gond a stílusommal? Elárulod nekünk?
tegnap 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!