Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el őt is vagy ne? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el őt is vagy ne? :S

Figyelt kérdés
Elmondhatatlanul szerelmes vagyok az exemben, aki már többször is csalódást okozott nekem. Már 3,5 hónapja szakítottunk, de még mindig szeretem. Voltam már más fiúkkal randin azóta, de senkivel nem történt végül semmi. Aztán most úgy érzem (exem óta elösször), hogy nagyon bejön valaki, csakhogy ő a legjobb fiú barátom. :// Nem akarom elrontani a kapcsolatunkat. Mit tegyek? Nem tudom, hogy van e valaki, aki tetszik neki, vagy hogy bejövök-e neki (ilyenről ritkán beszélünk). A haverja azt mondta, hogy most elméletileg nincs. Segítsetek, mit tegyek?
2010. nov. 4. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Először érdekelne az is hogy hány évesek vagytok, lehet többet tudnék mondani.
2010. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15/L
2010. nov. 4. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Hát szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha valami barát vagy haver, akit megkérsz hogy segítsen, vagy esetleg te elbeszélgetnél vele erröl a dologról, de csak úgy nagyon finoman rávezetve. De szerintem nem lenne gond attól ha "bepróbálkoznál" Ha így tennél, sok sikert ;)
2010. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Elmondhatatlanul szerelmes vagyok az exemben"


A felnőtté válás első lépése a magyar nyelv elsajátítása. Ha az exedben lennél szerelmes, az azt jelentené, hogy épp benne vagy (benne van a farkad, vagy lenyelt, és épp a gyomrában úszkálsz a kajadarabkák között, vagy mittudomén), és ott vagy bele nagyon szerelmes.

2010. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!