Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit csinálna, ha már 3-4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit csinálna, ha már 3-4 hónapja együtt lennétek valakivel, és kiderülne róla, hogy titokban néger?

Figyelt kérdés

ma 12:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen néger azért titokban? Az egyik szülő fehér? Vagy hogyan érted?
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Gondolom valami kamu netes kapcsolatról lehet szó, ahol azt se tudja ki ül a telefon másik oldalán. Először is ez nem kapcsolat ha még látni sem láttátok egymást, másrészt a mai világban illene picit óvatosabban bánni a netes ismerkedéssel, mert ilyen kellemes meglepetések érhetnek, mint az, hogy kiderül, hogy valaki titokban néger 😂
ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy érti, hogy a felmenői, pl. nagyszülők feketék, legalábbis az egyikük, a szülei fehérek, így ő fehérnek született.

N

ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kit érdekel ha a dédpapa fekete?

Milyen szempontból lehetne ennek jelentősége?

Qmugy sincs tiszta vérvonal A kérdező felmenői közt is van mindenféle

ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Engem pl. nem érdekelne, esetleg őt azért érdekelheti, mert nem szeretne színesbőrű kisbabát tőle. Ezt tippelem.

#13 vagyok

ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én arra tudok gondolni, hogy az illetőnek van néger nagyszülője/dédszülője, de nem látszik rajta, és a kérdező kihűlt mikor ez kiderült.

Szerintem amúgy a világon semmi jelentősége nincsen neki amúgy, nem kell ezzel foglalkozni...

ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Te! Ha csak írásban ismerted, nem írt ilyeneket, hogy "Where the white woman at?" meg "Ooga booga nigga" - ezekből sejthetted volna, hogy Afrikából fúj a szél. Esetleg örökségről nem beszélt, amit átutal neked, csak fizesd ki az utalási díjat?
ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!