Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem fura dolog ha a csajnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura dolog ha a csajnak a lakása téli van a saját fotóival? Ez csak nekem fura? Van egy külön vászonra nyomtatott kép ami tele van pici Alíz képekkel.vannak kicsi képek vannak külön kép tartóban képek és még a lakás többi pontján

Figyelt kérdés
És a leg furább hogy csak saját magárol.most el ment nyaralni a barátnőivel és egyetlen egy közös képet nem töltött fel a sztorijába csak amin ő van és ő vigyorog. Nem értem..Csak számomra rémisztő ez? Help
ma 19:10
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
48%
A két külön dolog, hogy a lakásában mit tesz ki és a sztorijában mit tesz ki. Adatvédelmi és etikai okokból én is rühellem, ha valaki a saját szoc média felületén olyan képet tesz ki, amin más is rajta van. Őket nem szabadna posztolnia, ha barátok, ha nem. Lakásban fura, de a saját lakását úgy díszíti, ahogy akarja.
ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a véleményed róla, akkor minek ismerkedsz vele????
ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Aha... szóval te össze akarsz jönni valakivel, aki szerinted arrogáns, hangos, kivagyi, irányító gyenge nyávogó elkényeztetett irritáló nem szép nő. Nem lehet, hogy csak a nyálad csorog utána és azért vagy róla ilyen remek véleménnyel, mert nem kaphatod meg? Más magyarázatot nem igen tudok elképzelni erre a jelenségre. Normális ember nem "ismerkedik" olyannal, akit ennyire lenéz.
ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Itt nem a nővel vannak gondok, hanem veled.
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igazából csak elkell engednem mert csak ki kellene mondanom.. nyilván én vagyok hibás.
ma 19:34
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

Gilderoy Lockhart-al ismerkedsz? Ő csinált ilyet, hogy telepakolta a szobáját a saját fotóival :D


Milyen betegnagy egó kell ehhez?

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem fura... szerintem ő nem csak szereti hanem szerelmes magába.. vagy én nemtom
ma 19:49
 18/21 anonim ***** válasza:
56%
A nárcik imádják magukat lesni, fotózni, szerepelni... biztos, hogy full beteg.
ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%
Stoppold.
ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszi, hogy másokról nem tölt fel fotót. Mindenkinek ezt kéne.
ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!