Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 50 évesen apai örömök elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 évesen apai örömök elé nézni , mennyire meredek?

Figyelt kérdés
ma 15:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem az, de nem mindegy, hogy az ötödik, vagy az első.
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%
Kérdés anyuka hány éves?
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
12, igazából ha apa akar lenni, akkor nem kérdés. Mert a gyerek nem anya munkája és apa hobbija. De innen látszik, mennyire veszik komolyan az apaságot.
ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

13, áh, ez az oldal nem reprezentatív.. szerencsére.

Itt az oldalon többségében vannak azok akik nem akarnak gyereket. Úgy összességében. Illetve csak és kizárólag a tökéletes körülmény elfogadható szerintük.

Lényegében csak a kifogás jön mindig, hogy miért nem érdemes gyereket vállalni, miközben a valóság az, hogy a gyermekvállalásra a legjobb érv az, hogy "csak". Aki logikából akar gyereket, az nem akar valójában gyereket és rettentően meg fogja szívni.

ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
17%

#14

Mit vegyen komolyabban?

Fizeti ami kell.

ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%

Vitray-nak 90 évesen lett gyereke. Ahhoz képes sehol nem vagy.


Bár elég nagy bunkóság 90 évesen pulyát vállalni, hogy az kb. már 4-5 évesen félárva legyen.

ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mostmár átlagosnak tekinthető.
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már 45 felett felelőtlenség, mert az átlagéletkort elnézve, így nem biztos, hogy megéli míg nagykorú lesz.
ma 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
37%

Hogy érted, hogy meredek?

Nincs ezzel semmi baj. Bár én 30-as pasi vagyok, de nem kizárt, hogy én is 50 évesen leszek apa, ugyanis talán akkorra sikerül olyan életet felépítenem, hogy belefér egy gyerek nevelése.


Arra viszont figyelj, hogy legyél egy fitt, fiatalos, ne hagyd el magad, ne mondják azt, hogy öreges vagy.

ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
4 😅 Akkor mint múlik? Tudod te mennyibe kerül egy gyerek?
ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!