Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakitottak veletek utanna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakitottak veletek utanna már egyaltalan nem irtok a masiknak?

Figyelt kérdés
Hogy birjatok ki ne irjatok ra? Akar egy miujsagot?

tegnap 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Siman. Aki elhagy, az nem lat ertekesnek, en pedig senkinek nem fogok konyorogni, hogy maradjon, ha szerinte ertektelen vagyok.
tegnap 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem
tegnap 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majdnem mindegyik exemmel akivel ha képletesen ki is nyírjuk egymást is, maradt kontakt. (Tehat azokkal is akikkel emberien valtunj el meg azokkal is akikkel állat módon gyűlölködve)

Fokozatosan épult le az egesz és váltunk le egymasrol, develed se nelkuledezések is voltak, olyan is hogy kimentem kulfoldre is de barmikor beszélhettünk attol még telon stb.


Olyan akitol úgy válzwm volna el hogy képszakadás, mintha elvágták volna vagy meghalt volna, ilyen sokkszerű traumatikus sz.r talán 1 szakitasom volt csak.

tegnap 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha ráírkáltok egymásra, nem fogtok tudni tovább lépni. Ezt kell szem elött tartani. Az elején rossz, de ahogy telik majd az idő elmúlik ez az érzés.
tegnap 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy ugy konnyebb továbblépni egymást erősititek.
tegnap 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tiltás törlés
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én töröltem mindenhonnan. Büszkeségből nem írtam neki, de folyamatosan azt néztem mikor online. Néhány nap után megelégeltem és töröltem
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!