Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudtátok feldolgozni, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtátok feldolgozni, h nem lehet gyereketek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Elég könnyen.

18/F

2010. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Mivel egyelőre egy cseppnyi anyai ösztön sincs bennem, így nehezen tudom elképzelni, milyen lehet ezt feldolgozni.

De ha gyereket szeretnék, akkor valahogy elfogadnám, hogy nem lehet sajátom, és keresnék valami alternatívát (örökbefogadás, vagy béranya - bár utóbbihoz gondolom nem kevés pénz kell).

2010. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Mivel jelenleg ott tartunk a párommal hogy véletlenül sem jut eszünkbe , hogy gyereket szeretnénk ezért nem tudom elképzelni. - mert nem akarok-
2010. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nekem volt egy barátom, az én legjobb barátom. Az ő történetét hallva mindig sírnom kell...

Hogy ő hogy dolgozta fel? Elengedte a feleségét. Persze az nem akart menni, de nem volt választása.

A nő másik férfi mellett lett anya. A férfi egyedül éli az életét, örök magányra kárhoztatta magát, mert nem lehet gyermeke. Úgy érzi, nem érdemel párkapcsolatot, nem akar újra fájdalmat okozni senkinek. A világ legjobb emberéről van szó. :(

Ő így élte meg. Aki nem tapasztalta, ne okoskodjon. Bennem 21 évesen is vannak anyai ösztönök (pedig még nem vagyok anya), egy világ dőlne össze bennem, ha nem lehetne gyermekem...

2010. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen, az biztos, mert szeretnék többet is, csak sajnos nincs kivel.

Próbálok egészségesen élni, de sokszor eszembe jutott és jut, hogy lehet, hogy folyik az anyag belőlem, de semmire sem lesz jó.

Én minden esetre nagyon szeretnék gyerekeket.


33F


33/F

2010. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szarul. Nekem nem lehet. Mindent kipróbáltunk, a ötször volt beültetésem, de nem lehet. Megpróbálom mással elfoglalni magam, de ez feldolgozhatatlan. És még majd gyermektelenségi adót is kivetnek rám a drága KDNP-sek, ami nem a pénz miatt fáj, hanem azért mert majd havonta emlékeztet, hogy nem lehet gyerekem.


31L

2010. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, de igazaból az olyanok válasza is érdekelne, akik már tudják most fiatalon is, h nem lehet gyerekük...
2010. nov. 3. 19:00
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó-nak hat erre a gyermektelensegi adora en sem tudtam köpni-nyelni... :S Undorito mik vannak.. amugy en 23 vagyok es nekem sem lehet :(
2010. nov. 3. 19:02
 9/17 anonim ***** válasza:
undorító ez a KDNP-s húzás... ilyen mocskos szemétséget még életemben nem hallottam... :(
2010. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A 19:00-ás vagyok.


Én 2005-től 2007-ig próbálkoztam. Akkor vált világossá, hogy nem lehet. Nem viccelek kb 2 milliót költöttünk az egészre. Persze nem a pénz a lényeg, bármit megadnék, ha lehetne és mint azt mondtam nem az adóösszege, ami fáj, hanem az a szemét hozzáállás, hogy akinek nincs gyereke az szemét állat, csak magára gondol, adóztassuk meg! Képzeld el, hogy minden hónapban látod a bevallásodban/fizetési papírodon: gyermektelenségi adó. Szinte életed végéig a pofádba vágják, hogy nem lehet gyereked. Kés a nyílt sebbe! Ez keresztényi cselekedet lesz!


31L

2010. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!