Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám helyre hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám helyre hozni a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másfél éves kapcsolat egy este alatt széthullott. 28 éves vagyok.

Nagyon kikészültem június óta, közeli hozzátartozó hirtelen halála (folyamatos lelkiismeret furdalás gyötör, hogy nem volt időm rá, hogy többet legyek vele), két munkahelyen dolgozok, egyetemre járok, mérlegképes tanfolyamot végzek, hobbicukrászkodom, és természetesen mellette háztartást vezetek, kertet gondozok stb. Eléggé kimerültem, sajnos nem vettem észre. Hónapok óta pár pár órát alszok (mindig kipihentnek éreztem magam), az egyik munkahelyemen állandóan idegben vagyok, de ez sem tűnt fel.

Az utóbbi időben páromba mindenért belekötöttem, a legapróbb hülyeség miatt is. És sajnos augusztus végén egy este neki mentem, ütöttem, vertem. (hülyeség miatt).

Nem mondom, hogy tökéletes, de tényleg nagyon boldog voltam vele, és szeretem nagyon. Ő mindent megtett értem, istennőként kezelt konkrétan.

Több, mint egy évig együtt éltünk, mindent együtt csináltunk.

Egy baja van neki, hogy nem lehet vele leülni beszelni. Valószínű ez akkora mély nyomot hagyott benne, hogy meg sem akar bocsátani. Két hete nem élek ott, vele, mert elküldött.

Hogy tudnám ezt az egészet helyre hozni? Sajnos nagyon makacs. De mindennél jobban szeretem, és sajnálom, hogy ilyen mélyre süllyedtem, és hogy nem ismertem fel időben a problémát.

Pszichológushoz elkezdtem járni, az alváshoz a leggyengébb nyugtatót beveszem, hogy legalább kipihent legyek. És felmondtam az egyik munkahelyemen, ami folyamatosan ette az idegeimet.

De én nem csak magamat szeretném helyre hozni, hanem a kapcsolatunkat is. Mit tegyek?

Valamelyik nap felhívtam, beszéltünk két és fél órát, továbbra is elutasító. De mégis megosztott minden pillanatát, hogy mikor mit csinált. Tudom, hogy szenved, mert azt mondta, inkább szenved most, mint később derült volna ki, hogy ilyen vagyok.



ma 00:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!