Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérhetem így a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem így a párom, hogy aludjon itt? 22F

Figyelt kérdés
Bevolt tervezve, hogy 4en elmegyünk egyik ismerősünkhöz, és ott alszunk egy éjszakát, italozunk, megy a zene, sza iylen ottalvós dolog. Sajnos nem lesz belőle semmi, én meg arra gondoltam, hogy ha már amúgy is együtt aludtunk volna, jöjjön el hozzám, és aludjon itt. Korábban már aludtunk együtt párszor, de még egyszersem a másiknál.
2010. nov. 3. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos törvény tiltja.
2010. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, ezt tényleg nem ebbe a kategóriába kellett volna írnod. HAnem inkább a politika>jog kategóriába.

Én is csak azt tudom mondani, hogy a törvény tiltja.

2010. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megkerheted:) az elso meg masodik valaszolo eleg moho.

Szerintem orulne neki:D

2010. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is megkérhetsz rá, hogy aludjak veled, de én nemet mondanék és nem csak azért, mert bűncselekmény.
2010. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne szemétkedjetek már XD mondjuk elég "értelmes" kérdés. mért ne kérhetnéd? : )
2010. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem az lett volna a kérdés h megkérhetnéde, hanem h hogyan??
2010. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz belőle gond! Főleg ha már aludtatok együtt!

Biztos örülne neki és megy majd szívesen!

Csak értelmesen kérd meg és beszéld meg vele!

Egyébként azért kapsz hülye válaszokat, mert hülye a kérdés:)

2010. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
B+ 22évesen csak van annyi önállóságod, hogy ki tudod nyitni a szád és megkérdezni, hogy van-e kedve itt maradni. Ezért kapod a gyagya válaszokat!
2010. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!