Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tud működőképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tud működőképes lenni egy ilyen kapcsolat? Mennyire vezethet ez feszültséghez?

Figyelt kérdés

Ha a nő jobban keres, mint a férfi.

Mondjuk viszonyításhoz: a férfi minimálbéres, a nő 650-700ezer között keres.


Lehetőleg olyanok válasza érdekelne, akiknek élnek/éltek ilyesmi kapcsolatban, van benne tapasztalatuk.



tegnap 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
A ferfi jokepu de szakmunkas, a no csunya de muvelt.
tegnap 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1, köszi, de nem ez volt a kérdés. :D
tegnap 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A szakmunkás a gyártósoron fogja csalni kolleginával.
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az élet furcsa dolgokat tud produkálni. Mikor megismertem a férjem én kerestem többet. Most ő tart el egy ideig. Egyik helyzet sem zavart és őt sem.
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem semennyire.

Max ha a srác is hasonlóan művelt és nem fárasztó büdős a munkája

Illetve ha a nő nem egy beképzelt bunkó.

De veszekedéskor és úgy kb minden esetben mindig elő fog kerülni a jelentős vagyoni különbség

tegnap 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretik egymást akkor nincs gond.
tegnap 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
A nő probalja majd alarendelni es egyfolytaban lehulyezi majd a ferfit ha vmi nem tetszik neki, fitoktatni fogja az ertelmi szakadekot..
tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Mi kb. így keresünk, kb. 2 éve vagyunk együtt. Pont semmi gondunk nincs.
tegnap 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!