Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kontrollál a barátnőm? Ebben a helyzetben nektek sem tetszene, hogy találkozom a lány haverommal? 21/f

Figyelt kérdés
Szóval annyi a lényeg, hogy a párommal heti 3 napot tudunk általában együtt tölteni. Péntek délutántól hétfő reggelig. Én pénteken már szabad vagyok, neki 3-ig órája van, ezért rögtön utána megyek elé (másik város) kocsival és együtt jövünk vissza hozzám Bp-re, vagy maradunk nála. Na most úgy alakult, hogy tudnék találkozni egy régi haverommal (gyerekkorból ismerem, van párja neki is, soha semmi nem volt köztünk, nem is szoktunk beszélni csak kb. fél évente 2x egy check-up, hogy mizu a másikkal…Most kapott új munkát a városban ahol a barátnőm lakik, és ő is 3-kor végez, és már augusztus óta szeretnénk összefutni, és ha már arra járok gondoltam most ezt megtehetjük. 3-kor találkoznánk, egy kávé kb. fél 5-ig, aztán sietnék a barátnőmhöz. Kérdeztem a barátnőmet, hogy neki az megfelel-e, ha 5 körülre megyek érte ezúttal a lakásához, mert lenne ez a találkozó…Nagyon nem tetszett neki az ötlet, mondta, hogy nagyon nem támogatja ezt, és hogy ő alig várja, hogy végre lásson, én meg inkább mással töltöm el a kis időnket is. (A hétvégi találkozóinkat csak együtt töltjük, végig mégcsak tanulni sem szoktunk, meg mással találkozni is csak úgy, hogy együtt.) Passzív agresszív volt, alig szólt hozzám. Most bűntudtaom van, nem tudom, hogy tényleg pofátlanság-e tőlem, hogy nem rögtön elé megyek és várom őt. Nektek rosszul esne, ha a párotok azt csinálná amit én?

tegnapelőtt 23:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Problémás a viselkedése, távkapcsolat alatt hetente találkoztam legjobb lánybaráttal és valamikor pedig pénteki bulizás által csak szombaton találkoztunk. (Persze valamikor meg neki adódott valami péntekre.) Gáz volt a távkapcsolat és én változtatni akartam, de az ilyen szitukat tudni kell gördülékenyen elfogadni.
tegnap 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek alapján nem bízik meg benned és hiába nem találkozol a lánybaráttal ő akkor is féltékeny rá és lesz minden nőneműre körülötted. Amúgy ez igazából nem kontrollálás hanem érzelmi zsarolás. Már be is dobta, hogy ő miatta nem foglalkozol vele pedig egy találkozóról van szó és állandóan együtt vagytok ha lehetséges. Annyit megtehetsz, hogy elmagyarázod neki, hogy nincs oka bizalmatlanságra és vagy változik vagy elhagyod. Vagyis ultimátumot adsz neki. A szép finom beszéd nem fog rajtatok segíteni. Össze kell magát kapnia ha nem akar téged elveszíteni. Nem tettél semmi rosszat, ő az aki zsarolt téged.
tegnap 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!