Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kontrollál a barátnőm? Ebben a helyzetben nektek sem tetszene, hogy találkozom a lány haverommal? 21/f

Figyelt kérdés
Szóval annyi a lényeg, hogy a párommal heti 3 napot tudunk általában együtt tölteni. Péntek délutántól hétfő reggelig. Én pénteken már szabad vagyok, neki 3-ig órája van, ezért rögtön utána megyek elé (másik város) kocsival és együtt jövünk vissza hozzám Bp-re, vagy maradunk nála. Na most úgy alakult, hogy tudnék találkozni egy régi haverommal (gyerekkorból ismerem, van párja neki is, soha semmi nem volt köztünk, nem is szoktunk beszélni csak kb. fél évente 2x egy check-up, hogy mizu a másikkal…Most kapott új munkát a városban ahol a barátnőm lakik, és ő is 3-kor végez, és már augusztus óta szeretnénk összefutni, és ha már arra járok gondoltam most ezt megtehetjük. 3-kor találkoznánk, egy kávé kb. fél 5-ig, aztán sietnék a barátnőmhöz. Kérdeztem a barátnőmet, hogy neki az megfelel-e, ha 5 körülre megyek érte ezúttal a lakásához, mert lenne ez a találkozó…Nagyon nem tetszett neki az ötlet, mondta, hogy nagyon nem támogatja ezt, és hogy ő alig várja, hogy végre lásson, én meg inkább mással töltöm el a kis időnket is. (A hétvégi találkozóinkat csak együtt töltjük, végig mégcsak tanulni sem szoktunk, meg mással találkozni is csak úgy, hogy együtt.) Passzív agresszív volt, alig szólt hozzám. Most bűntudtaom van, nem tudom, hogy tényleg pofátlanság-e tőlem, hogy nem rögtön elé megyek és várom őt. Nektek rosszul esne, ha a párotok azt csinálná amit én?

tegnap 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ő ismeri személyesen a lányt? Ha igen, akkor kicsit túl dramatizálja, ha nem, akkor illő lenne bemutatnod őket egymásnak, akár a barátnőddel közösen is találkozhatnál a lány barátoddal.
tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már bemutattam neki, igaz nem beszélgettek sokat, inkább csak egy köszönés volt meg pár szó. De meséltem neki róla, hogy már 8 évesen együtt játszottunk, mert szomszédok voltunk, és teljesen baráti volt az egész, a szüleink a mai napig jóban vannak
tegnap 23:44
 3/12 A kérdező kommentje:
De nem hiszem, hogy az a tény zavarja, hogy ő egy másik nő, mert fiú haver esetén történt nagyon hasonló, és ott is ez volt a reakciója. Azt akkor le is mondtam végül, de félek, hogy mi van ha “elszigetelődöm” így, hogy péntek 3-tól csak az “övé” lehetek
tegnap 23:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valakinek van párja, nem azt jelenti, hogy a szociális élete a nullával kell, hogy egyenlő legyen. Én abszurdnak tartom, hogy ne lehessen összefutni 1-1 haverral, régi kollégával, ismerőssel, gyerekkori barátokkal meg pláne. Nyilván nem gyertyafényes vacsora kettesben, de nehogy már egy kávé ne férjen bele hébe-hóba.
tegnap 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baja, hogy ezt az időt a “mi időnkből” veszem el. Hétfő, kedd, szerdát külön töltjük, tehát ott lehetne ilyenekt, viszont már együtt vagyunk egy ideje, és van, hogy becsúszik egy-egy ilyen, nem rendzseresen, de van akivel nem tudom megoldani abban a három napban a találkozót, és másfél órával később menni nem gondoltam hogy ekkora gondot okoz
tegnap 23:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Másfél óra szerintem sem sem sok, annyit ki lehet bírni. Valószínű féltékeny a barátodra, próbáld megnyugtatni a barátnődet, hogy nincs rá oka, és nem ellene szól, hogy ti találkoztok.
tegnap 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Beszéld meg vele normálisan, hogy lehet, hogy nem akarsz minden hétvégét csak vele tölteni, ezt nem várhatja el évekig, mindig. Te is értsd meg, hogy neki fáj, de ő is téged, hogy nem csak ő él a földön. Hozzatok kompromisszumokat.


Amúgy az jutott eszembe, hogy lehet eleve elhanyagolva érzi magát, nem bízik benne, hogy szereted, és ezt akarja "kompenzálni" azzal, hogy erőszakoskodik az időddel, ha már máshogy nem érzi, hogy eléggé szereted?

ma 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Ki van beindulva kire?
ma 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is ez belefér.
ma 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is belefér, beszéld meg vele, hogy ettől függetlenül egész hétvégét együtt fogjátok tölteni és szükséged van a kapcsolatok ápolására. Szerintem se normális, hogy ennyire elszigetel, neki nincsenek barátai?
ma 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!