Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Este jön a barátnőm itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este jön a barátnőm itt aludni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 15 éve vagyunk kiskorunk óta barátok.Én is lány vagyok és ő a legjobb barátnőm.Na szóval ma jön hozzánk aludni és hát úgy érezem hogy többet érzek iránta nem szerelem csak nagyon erős vonzódás. Mindketten túl vagyunk az első együttléten persze fiúval és én arra gondoltam mi lenne ha lefeküdnénk? Már volt olyan hogy smároltunk és annál kicsit több is.Akkor voltunk 13 évesek. De nem merem tőle megkérdezni félek hogy bolondnak néz és megharagszik bár azt tudom hogy elég nyitott mindenre.Szerintetek megkérdezzem?Mert most nagyon tanácstalan vagyok.15L Kérlek titeket csak normális válaszokat adjatok köszönöm:)
2010. nov. 3. 15:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
mi lett belőle? xD
2010. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Hát semmi olyan álmosak voltunk inkább aludtunk:DDDDD
2010. nov. 4. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!