Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Este jön a barátnőm itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este jön a barátnőm itt aludni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 15 éve vagyunk kiskorunk óta barátok.Én is lány vagyok és ő a legjobb barátnőm.Na szóval ma jön hozzánk aludni és hát úgy érezem hogy többet érzek iránta nem szerelem csak nagyon erős vonzódás. Mindketten túl vagyunk az első együttléten persze fiúval és én arra gondoltam mi lenne ha lefeküdnénk? Már volt olyan hogy smároltunk és annál kicsit több is.Akkor voltunk 13 évesek. De nem merem tőle megkérdezni félek hogy bolondnak néz és megharagszik bár azt tudom hogy elég nyitott mindenre.Szerintetek megkérdezzem?Mert most nagyon tanácstalan vagyok.15L Kérlek titeket csak normális válaszokat adjatok köszönöm:)
2010. nov. 3. 15:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom... Ez a 21. század.
2010. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyban fekszetek éjjel, akkor bújj hozzá, aztán kalandozzon el a kezed. Ha leállít, akkor ennyi volt és nevettek egy jót, ha nem, akkor mehet a leszbi parti.
2010. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

Sztem kérdezd..

de ha nemet mond és nem sértődik meg akkor hagyd..hisz nem kötelező.. de ha megharagszik? nem fog sztem max hülyének néz de mond neki akkor utána hogy csak hülyéskedtem de tényleg vagy valami ilyesmit:D

ha meg igent mond akkor meg már annyi nem:D

2010. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%

13 évesen smároltatok egymással? O.o

te jó ég. mi lesz veled 25 éves korodban ?:(

szebb jövőt !

2010. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
nézzetek lezbi po...nót aztán nyúlj magadhoz közben és smárold le.
2010. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Istenem,azok a régi szép idők..amikor ennyi idős voltam és együtt aludtam a barátnőmmel, még az volt a program,hogy főztünk valamit, aztán megnéztünk egy jó filmet, no meg persze jól kikeseregtük magunkat a pasikon..szomorú,hogy ma már minden csak a szexről szól, főleg a taknyos gyerekeknél..15 évesen,büszkén bejelenteni,hogy már dugtál, ráadásul már ferde hajlamod is van? Én szégyellném magam a helyedben. Mindent a maga idejében kéne elkezdeni.
2010. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%

15:12-es

tőllem kaptál egy nagy zöld OK jelet :)

teljesen igazad van

hová süllyed a mai világ

2010. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%

ma 15:12vel egyet kell hogy értsek...

nem mintha én nem tudnék jókat bulizni meg nagyon sok hülyeségben benne vagyok, de ez kicsit nekem is túl van a határokon. dehát mindenki másképp látja az életet.

L/16

2010. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:12

Nekünk is ugyanez a program ha jön hogy a pasikról beszélünk stb. Nincs ferde hajlamom csak kíváncsi vagyok. És a pasimmal egy és fél év után feküdtem le szóval nem adtam magam meg hamar.

2010. nov. 3. 15:15
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
13 évesen egymással smároltatok, és 15 évesen már egyikőtök sem szűz. hát bravo.rendesen kiélhettétek volna a gyerekkorotokat.
2010. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!