Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem tudok barátnőt találni már volt csak utóbbi 1 évben nem akar össze jönni bármivel probálkozok is pedig azt mondják lány barátok hogy jó a kiállásom nem vagyok ronda meg ilyenek és viselkedésileg se vagyok ilyen nagyon rossz meg minden:( mit tegyek? :)

16/f


2010. nov. 3. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerkedj csajokkal és majd egyik elolvad tőled és összejöttök jobbat nem tudsz
2010. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia, nagy előny ha nem a gép előtt ülsz és nem itt kérdezgeted mit tegyél, legyen önbizalmad szólíts meg neked tetsző lányokat, járj el szórakozni, olyan helyre ahol sok veled egykorú lány lehet, neten ismerkedni hülyeség, ne itt tedd ezt,a lányok szeretik ha a fiúknak van önbizalmuk humorérzékük, udvariasak és nem akarják őket rögtön az ágyba vinni! Hajrá!
2010. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem bántásból, de szerintem te sem mondanád meg egy ronda embernek, hogy húú, de ronda vagy. szóval az ilyenekre nem kell alapozni szerintem. és az, hogy nem vagy ronda és jó a kiállásod azt jelenti: "nekem nem tetszel, de másnál még lehet van esélyed."

de mondom még egyszer, hogy ez nem bántás, mivel azt sem tudom, hogy nézel ki. lehet, hgoy nekem pl tetszenél, és lehet, hogy másnak is. de a tapasztalataim alapján egy ilyen vélemény ezt takarja.

2010. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a 3. válaszolónak van igaza egyértelmű, hogy nem tetszel azoknak a csajoknak csak nem akarnak megsérteni, hogy ronda vagy... persze lehet nem vagy ronda de nekik nem jössz be valamiért...
2010. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"meg ilyenek és viselkedésileg se vagyok ilyen nagyon rossz meg minden"


Ha élő beszédben is így kommunikálsz, az már kapásból egy lehetséges indok.

2010. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!