Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy kapcsolatban, hogy sok év múlva is igényes legyen a párod, ne hízzon el, figyeljen a külsejére?

Figyelt kérdés
Férfire és nőre is kíváncsi vagyok. Nem az öregedéssel járó, pár plusz kilóra, vagy némi ráncra gondolok, hanem hogy fontos-e neked, hogy ne szedjen fel drasztikusan kilókat, jól öltözzön, magyarán, hogy vonzó maradjon-e?

szept. 16. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, fontos, hogy továbbra is adjon a külsejére és figyeljen az alakjára/alkatára. A vonzalom ezzel tud fent maradni
Nem fontos, én a páromat akkor is szeretni fogom, ha drasztikusan meghízik és nem ad a külsejére
34 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Pasiknak fontos.

Nekem nem egy párom hizott vagy fogyort változott akárhogyis soha nem volt bennem olyan hogy ez miatt kevésbé szeretném.

De annál tobb olyat hallok hogy pasik a gyerekük anyját a nagy őt is olyan indokkal dobják csalják mert nem néz ki 20nak már.

szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Fiatal vagyok, még csak 24 éves, nekem fontos, hogy adjon magára, ő is azért jött össze velem, mert igényes nő vagyok, aki valamennyire jól néz ki. Ha felszednék most 20 kilót, a párom biztos nem úgy vonzódna hozzám és nem is várhatnám el, mert ott van a többi lány, szebbnél szebb alakkal.

De ez fordítva is igaz, ha egy férfi elhízik és nem ad magára, az biztos, hogy engem nem tudna ágyba vinni.

szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es, azért nem mindegy, hogy terhesség miatt szedett fel pár kilót, vagy 20-30at. Én nő vagyok, de nekem fontos, hogy továbbra is adjon magára a férfi. Nem kell a férfiakra mutogatni, a nők is hasonlóak.
szept. 16. 19:18
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Jaj hagyd már ismerek egy alfát aki 40 meg 100 kilosan felszed barkit. Mikozben itt pampognak a nők hogy dagadt nem kell. Kozben meg látni az utcán is amikor vegigmegy ahogy hanyatt esnek tole.
szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi akár híztunk, akár fogytunk, vagy kevésbé "cicomáztunk", ugyanúgy szerettük ill. szeretjük egymást.
szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4, hát engem soha nem láttál az utcán dagadt csávóval.
szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem bizony fontos. Nem a metroszexuális vonalon, hanem alap igényesség miatt. A férjem 120 kilósra hízott, tunya, potenciális szívbeteg, és az öltözködése is nagyon leegyszerűsödött, szóval kicsit olyan igénytelen a külseje. Én azért igyekszem odafigyelni, csinosnak maradni így 45 fölött is, és kezd idegesíteni, ha jól megpúpozza a tányerját tésztával. Egyidősek vagyunk egyébként. Most jön majd az, hogy vegyek neki ruhákat meg főzzek diétásan - nos, amit nem akar, azt nem vesz fel, plusz csinálhatom én a salátákat (szoktam), ha utána betol 3 nagy melegszendvicset...

Jöhet a lepontozás.

szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, ameddig nem súlyos betegség, baleset miatt változik meg a külseje.
szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1

Nő vagyok és nekem is fontos, hogy a fitt páromból pár év múlva ne legyen egy disznó.

szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Maximálisan fontos. A természetes öregedés, ráncok, őszülés stb rendben vannak. A hízás nem a korral jön, maximum az anyagcsere lassul, de egész egyszerűen oda kell figyelni a testedre és annak változásaira és aszerint élni. Nem lehet örökre zabálni meg bulizni, mint 20 évesen. Ez van. Ugyanúgy belefér alkalmanként, nem fog senki egy nap alatt meghízni, ha hirtelen épp ahhoz van kedve, hogy bevágjon egy fél sajttortát, vagy megigyon 10 doboz sört a haverokkal, csak nem kell rendszeresíteni a habzsidőzsit. (Mondjuk ezt fiatalon sem.)

Az én páromat mondjuk nem fenyegeti az elhízás veszélye, mert 10 év alatt gyakorlatilag 2-3 kilókat ingadozott a súlya, a 60 kilót talán eléri úgy, hogy temérdek mennyiségű nasit zabál még a rendes étkezések mellett, de őt meg az egyéb egészségügyi problémákra próbálom néha figyelmeztetni, hogy azért 30 felett már ezekre is gondolni kellene, mert hiába nem hízik, a szívnek, gyomornak stb még nem feltétlen jó, amit csinál.

33N

szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!