Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szex nélküli "együttlét"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex nélküli "együttlét" megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

30 as pár vagyunk, több mint 4 éve vagyunk együtt.

A párom kissé maradi az új dolgokkal kapcsolatosan, de azért szoktunk eltérni a megszokottól.

az elmúlt hónapokban arra kaptam magam 30 as férfiként, hogy valami eszméletlen módon elkezdtek az igényes női lábak, talpak izgatni. (nem a lábszag meg az iylen gusztustalanságok, csak az igényes dolgok!)

Gondolom a nyár miatt nagyon sok flipp floppos stb mezítlábas lányt láttam mászkálni, és úgy rákívántam na :D

a páromnak is vezettem ezt be, nyaltam a lábujjait, talpát, náha hagyta, de inkább zavarba érzi magát tőle, és nem nagyon hagyja.

Az egészben a legidegesítőbb, hogy eszméletelenül szép, ápolt lábai vannak odafigyel magára ezen a téren is, folyton festett körmök stb.


Na most nálam ez olyan szintű lett, hogy képes lennék naponta nyalni, szopogatni a lábujjait, és a talpai közé tenni a szerszámot majd úgy "kiverni".

Van szex, és jó is! De ha a lábra tévedek elzárkózik, még akkor is ha ő már 1-2x megvolt az aktuális menetben, valahogy feszélyezve érzi magát, ellök, hogy "ne már" stb.


Na most: ha pl én elmegyek egy "hivatásoshoz" és semmi mást nem csinálok, csak megmaszírozom a talpát, plusz számba veszem a lábujjait, szopogatom, közben Ő kiveri nekem, vagy én a talpára, épp ahogy, akkor ez már megcsalás lenne?


Szeretem a párom úgy ahogy van, nem hagynám el emiatt.



szept. 16. 14:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%

Ha a feleséged arra vágyna, hogy egy 18 éves fiú vibrátorral kielégítse, megcsalásnak tekintenéd?

Semmi más nem történne, még meleg is lehetne a srác, és prosti is.

szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
95%
Tudod, hogy megcsalás hiszen nem tudna róla mert nincs merszed elé állni. 30-as férfi te? Inkább valamilyen 13 éves kisfiú vagy még.
szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy mi számít megcsalásnak, az nagyon személyes és sokféle tényezőtől függ, beleértve a párkapcsolat dinamikáját, a partnerek elvárásait és határait. Az alábbiakban megpróbálok segíteni, hogy jobban megértsd, mit jelenthet ez a helyzet és hogyan közelítheted meg.


Megcsalás definíciója

A megcsalás nemcsak a fizikai kapcsolatokat foglalhatja magában, hanem az érzelmi, szellemi és szexuális határok átlépését is. Egyes párok számára a megcsalás lehet egy egyszerű flört, míg mások számára csak a fizikai kapcsolat számít.


Az egyéni határok és igények

Határok és elvárások: Ha a párod számára a lábakkal kapcsolatos tevékenységek feszélyezőek, és ő nem nyitott rá, akkor fontos tiszteletben tartani ezeket a határokat. Ha te ezt fontosnak tartod, próbálj megnyitni egy őszinte párbeszédet a pároddal arról, hogy mik az elvárások és határok a kapcsolatotokon belül.


Őszinte kommunikáció: Beszéljetek arról, hogy mit jelent számotokra a megcsalás, és hogy hogyan érzitek magatokat az aktuális helyzetben. A nyílt és őszinte kommunikáció segíthet elkerülni a félreértéseket és a feszültséget.


Az egyéni igények kezelése: Ha van olyan igényed, ami a párod számára nem elérhető, próbálj meg keresni olyan megoldásokat, amelyek nem lépik át a kapcsolat határait. Az, hogy valaki „hivatásos” szolgáltatót keres, elég komplex kérdés. Az, hogy valaki más által biztosított szolgáltatásokat vesz igénybe, nem feltétlenül jelenti a megcsalást, de a pároddal folytatott beszélgetés és a kölcsönös megértés mindenképpen szükséges.


Mit tehetsz?

Beszélj a pároddal: Ha még nem tetted, próbálj meg nyíltan beszélni a saját igényeidről és érzéseidről. Talán tudtok találni egy közös megoldást vagy kompromisszumot.


Keresd a közös élményeket: Ha a lábbal kapcsolatos dolgok jelentősen befolyásolják a kapcsolatodat, érdemes lehet közösen felfedezni a különböző intimitási formákat, amelyek mindkettőtök számára elfogadhatóak.


Fontold meg a szakmai segítséget: Ha úgy érzed, hogy a kérdés komolyabb problémát jelent, érdemes lehet párterapeutát keresni, aki segíthet a problémák és igények kezeléseban.


Az, hogy mi számít megcsalásnak, minden kapcsolatban eltérő lehet, és az egyes emberek számára eltérő dolgok jelenthetnek megcsalást. Az a legfontosabb, hogy a kapcsolatban mindkét fél érzései és határai tiszteletben legyenek tartva.

szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem minden 3. személlyel megélt szexuális kapcsolat, legyen az petting, szex, hívás, chat megcsalás, ha a párod tudta és beleegyezése nélkül teszed. Szóval jah, most is az lenne a tanács, hogy a barátnőddel beszéld meg.

"más kérdéseknál, ha felmerül, hogy valamelyik félenk igénye vana szexben, azt írják sokan, hogy beszéljétek meg."

Ha a tudta nélkül csinálod átbszva őt, akkor a megkérdezése nélkül is tudod, hogy megcsalásnak venné és nem menne bele. Ha úgy gondolnád belefér neki, akkor már felvetetted volna.

szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
29%

én csak mellékes választ irnék mert érdekes számomra

Hogy mennyien leírják hogy mennyire undorító lenne ha a párja ezt akarná és belegondoltam mivan ha ilyet fogtam volna ki

A számomra jelenlegi tökéletes partnerem szinte rögtön belement mindenbe. És nála próbálkoztam ezzel elsőre, sose volt ebben csalódásom

tegnapelőtt 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
69%
25, nagyon örül mindenki, hogy megosztottad, úgy baszol, ahogy szeretnél. Rendkívül kíváncsi volt erre itt mindenki.
tegnapelőtt 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!