Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szex nélküli "együttlét"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex nélküli "együttlét" megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

30 as pár vagyunk, több mint 4 éve vagyunk együtt.

A párom kissé maradi az új dolgokkal kapcsolatosan, de azért szoktunk eltérni a megszokottól.

az elmúlt hónapokban arra kaptam magam 30 as férfiként, hogy valami eszméletlen módon elkezdtek az igényes női lábak, talpak izgatni. (nem a lábszag meg az iylen gusztustalanságok, csak az igényes dolgok!)

Gondolom a nyár miatt nagyon sok flipp floppos stb mezítlábas lányt láttam mászkálni, és úgy rákívántam na :D

a páromnak is vezettem ezt be, nyaltam a lábujjait, talpát, náha hagyta, de inkább zavarba érzi magát tőle, és nem nagyon hagyja.

Az egészben a legidegesítőbb, hogy eszméletelenül szép, ápolt lábai vannak odafigyel magára ezen a téren is, folyton festett körmök stb.


Na most nálam ez olyan szintű lett, hogy képes lennék naponta nyalni, szopogatni a lábujjait, és a talpai közé tenni a szerszámot majd úgy "kiverni".

Van szex, és jó is! De ha a lábra tévedek elzárkózik, még akkor is ha ő már 1-2x megvolt az aktuális menetben, valahogy feszélyezve érzi magát, ellök, hogy "ne már" stb.


Na most: ha pl én elmegyek egy "hivatásoshoz" és semmi mást nem csinálok, csak megmaszírozom a talpát, plusz számba veszem a lábujjait, szopogatom, közben Ő kiveri nekem, vagy én a talpára, épp ahogy, akkor ez már megcsalás lenne?


Szeretem a párom úgy ahogy van, nem hagynám el emiatt.



szept. 16. 14:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
10: de a helyzet az, hogy tök mindegy, Random Jucuska szerint mi a megcsalás, ha a nőd máshogy gondolja. Mert ez nem fekete-fehér dolog, mindenkinél máshol vannak a határok. Lehet, a te nőd szerint ha nincs szex, nem megcsalás, megint más nő szerint már az is megcsalás, ha már egy hete csetelsz egy nővel és még csak nem is találkoztatok. Nekem pl. már megcsalás lenne, de van olyan nő is, aki szerint még a dugás sem megcsalás, ha megdumáltátok előtte...
szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

gusztustalan: leírva-olvasva az, de ha egy romatikus regényben olvasod nem gusztustalan, hanem jajj de izgató, vagy ha a párod csinálja szex közben, akkor sem ugye?


Mindenhogy leirva

Mindenhogy megtortenve gusztustalan ha a lábujjam szopkodják! Felfogod?

Nem a fszt nem te vagy aki a másik kerdesnel is eroszakolja a nőkre a gusztustalanságait...

szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
A pároddal kell megbeszélni. De az a veszély benne lehet, hogy onnantól neki is joga lesz elmenni egy férfimasszőrhöz, és kérni tőle egy yoni masszázst.
szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

"leírva-olvasva az, de ha egy romatikus regényben olvasod nem gusztustalan, hanem jajj de izgató, vagy ha a párod csinálja szex közben, akkor sem ugye?"


Nem olvasok romantikus regényeket, a páromat meg tökön rúgnám, ha a lábammal akarna maszturbálni.

szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%
A lábujjszopogatás konkrétan hányingerrel tölt el és zavar, olvasva is és abba is belegondolva, hogy én "kapom". Nekem nem szexuálisan gyönyörködtető, ez van.
szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%
De őt kell megkérdezni mert ő a párod és nem mi. Én már kivágtalak a francba a próbálkozások után, de lehet ő is ki fog, nagyon remélem. Nem illettek össze és ha te változtatni nem akarsz szexológussal pl. akkor keresgélj olyan nőt akit izgat a dolog szakítás után, ne csald meg és ne már prostikkal csináld.
szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

érdekes ez a hozzáállás.

más kérdéseknál, ha felmerül, hogy valamelyik félenk igénye vana szexben, azt írják sokan, hogy beszéljétek meg.

Itt meg: undorító vagy, kib/*/sztalak volna már....


Felfogod, hogy nem én vagyok, bárkivel is keversz?

Ez előtt x idvel nem éreztem ezt, pár hónapja azt sem tudtam, hogy ilyen van.

Ugy látom itt inkább a prostis táma vágta ki nálatok a biztosítékot, meg a perverz leírás.

szept. 16. 15:53
 18/26 anonim ***** válasza:
93%

De most is azt írtuk, hogy kérdezd meg az asszonyt. Ha tudtad, hogy az a tanács, hogy beszéld meg vele, miért nem ezzel kezdted?


Sokan hozzátettük, mi mit csinálnánk. Miért minket kérdezel? Hogy aztán megsértődj?

szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%
Csatlakozom szerintem is a kérdező pusztán erre akarta most kicsapni.
szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Én is azt mondom, beszéljétek meg, de te vagy az, aki nem akarod a pároddal megbeszélni. Ha van 2 ember, akit nem undorít a lábfétis, sőt mindkettő fétises, szuper! Az is, ha megegyeznek, hogy akkor a lábfétises mehet kiélni máshova a lábfétiseit. Csak rám ne akarja senki rákényszíteni, meg olyanra sem, aki undorodik tőle.
szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!