Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek igy a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek igy a férjemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok, ő nem iszik, nem játszik, nem ver, családcentrikus. De rohadtul idegesit hogy a szüleit mindig megvédi, véleményüket töbre tartja, naponta oda rohangál. Már ugy vagyok vele, hogy ha itthol is van, inkább találok valami házimunkát csak vele ne legyek. Sehova nem járunk. A gyerekkel is csak akkor megyünk valahova, ha elenged, persze a szüleihez kell járnunk. Néha ugy érzem már nem szeretem, csak félek válni, hogy elviszi a gyereket és el kell osztani mindent (amit főleg én vittem a házasságba). Mit csináljak?
2010. nov. 3. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nemtudom.
2010. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindezt mondd meg neki, mondd el a véleményed. Felnőtt férfi, ne függjön már a szüleitől. Azt is megértem, hogy szereti, tiszteli őket, stb. Ezt magyarázd el neki és azt is, hogy nincs ezzel baj, csak szeresse őket messzebbről...Ha semmi változás, akkor tényleg a válás az egyetlen "kiút".
2010. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már nem egyszer mondtam neki, de a "zavar és kész" neki nem érv. Ma is azért veszett össze velem mert az apjának visszaadott 1000 ft-ot és megkérdeztem, hogy "és el is vette?". Erre kiakadt, hogy merek ilyet kérdezni. Néha napokig egy puszit nem adunk egymásnak, nem hogy... Hazajön, lefekszik, nézi a tv-t.
2010. nov. 3. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt nem a szüleivel van a baj, hanem a kapcsolatotokkal. Arra csak kivetíted.


*A gyerekkel is csak akkor megyünk valahova, ha elenged,


Szerinted ez normális? Nem hiszem...

A kapcsolatot kell rendbehozni, akkor nem fognak idegesíteni a szülők. Társa vagy, nem a tulajdona. Nemcsak a verés erőszak, hanem az is, ha engedélyt kell kérned bármilyen normális, hétköznapi dologra.

2010. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg kell értetni vele, hogy most már TI vagytok a családja és nem a szülei. Ők is fontosak, de ti előbb vagytok. Ezt erőszakkal, veszekedéssel, "cukkoló" megjegyzésekkel nem lehet elérni. (igen, ha tartozott 1000 Ft-al vegye vissza, minthogy később neked is neki is azt kellene hallgatni, hogy a kölcsönt sem fogadta vissza, holott tényleg csak 1000 Ft-ról van szó, de ezt már nem mondaná) Neked kell okosabb lenni, én ilyen megjegyzéseket nem is tennék ha már eleve ilyen feszült hangulat lenne és egy ilyen kényes témáról van szó.

Talán a kapcsolattal is gond van, de az is lehet, ha ezt megoldjátok javulni fog a kapcsolatotok is, hisz könnyen ez a feszültség okozhatja az egész problémát. No meg ha azt eléred, hogy ti legyetek az első helyen, már nem fog anyukára hallgatni, vagy egyáltalán nem lesztek téma, hisz anyuka is érezni fogja, hogy nincs értelme. Sok szerencsét és kitartást!

2010. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

szerintem te reagálod túl. nem tudom, miért, de a nőkbe bele van kódolva, hogy pikkeljenek a párjuk szüleire...

semmi gond nincs azzal, ha ragaszkodik hozzájuk. nyilván kevésbé kötődne ennyire, ha hozzád jobban tudna, de nem tud, mert olyan vagy, amilyen...

2010. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!