Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van-e esélyem még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van-e esélyem még?

Figyelt kérdés
sziasztok. a barátnőmmel 17hónapja vagyok együtt , az első tizenvalahány hónapba minden tökéletes volt , csak az utobbi 2 hónapban minden kis probléma előjött és azt mondja h még szeret de nem szerelmes , nem olyan mint az elején , a legföbb okok a féltékenységem és az h túl sokat vagyunk együtt , mert szerinte már "rutinszerű" hogy találkozunk , sirva könyörögtem neki hogy adjon még egy esélyt mert nem fogom elbaltázni még1x és erre azt mondta hogy most hagyjam pár napig békén.. (én még mindig nagyon szeretem , adjatok tanácsot lécci , minden válasz előre köszönök)
2010. nov. 3. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A túl sok találka nem tesz jót egy kapcsolatnak az igaz, de szerintem tedd meg amit kért. Hétvégén hívd fel menjetek el moziba vagy hívd meg vacsorázni ahol tisztázzátok a dolgokat, de sajnos ha már nincs meg az a bizonyos "láng" onnantól kezdve már elég nehéz dolgod lesz. Szerintem 50-50 hogy van esélyed
2010. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg hagyd egy kicsit! Vissza ne sírd magad, mert könnyen alárendeltként fog kezelni!
2010. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hagyd békén... ha most keresed és nyúzod, 1 életre elüldözöd magadtól. amúgy szakítani fog, csak valami felvezetés kell (szeretlek, de már nem vagyok szerelmes blablabla). és semmiképp ne sírj... az olyan... áh. kiábrándító. oké, hogy szereted, de ha ő már nem szeret, akkor ez van. lépj tovább. most már tudod, hogy nem szabad túlzásba vinni az együtt töltött időt. a következő bnőddel nem követed majd el ezt a hibát.
2010. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi , de én nagyon szeretem , h értessem meg vele hogy még van értelme , belátom h nagyot hibáztam , teljsen én vok a hibás de visszakarom hoditani , egyéb ötletek?
2010. nov. 3. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Legalább neked bevallotta, hogy nem szeret, és azt is, mit rontottál el. Mi miatt ábrándult ki.

Nekem rosszabb volt, hiszen én jöttem rá magamtól és magyarázatot sem kaptam. Szakítottunk, nem könyörögtem neki, hanem otthagytam. Azóta sokminden tisztább, és belátom, nem érdemes folytatni egy olyan kapcsolatot, ahol az egyik fél ennyire bizonytalan...

2010. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
vmi pozitivat is lécci :S:S:S
2010. nov. 3. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Tesó! A helyzeted se pozitív. Ez nekem olyan veszett fejsze nyelének tűnik. Véleményem szerint, most békén kéne hagynod a csajszit. Ezeket a baromságokat, hogy "teljesen én vagyok a hibás" egy életre felejtsd el. Nincs olyan hogy egy kapcsolat tönkremegy és csak az egyik fél a hibás. Én is szerettem már mindennél jobban lányt, de az önbecsülésedből ne adjál alább.


Remélem tudtam segíteni

18/F

2010. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd békén egy kis időre velem sokan csinálták már ezt... volt h én is könyörögtem de rájöttem az semmit nemér csak kiábrándító és később rajtad nevet. Amit tennék a helyedben: Vinnék neki virágot mondanám h nagyon szeretem. De ezt se lehet most rögtön, hanem pár nap múlva amíg lenyugszik és hiányozni kezdesz neki.. ha hiányzol neki. De lehet van olyan lány akinél bejön ha sírsz neki de elégritka...
2010. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!