Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

(Még mielőtt az adminok leszednék a kérdésemet NEM barátnőt keresek.)


Szóval.Egy rendes,jófej,néha egoista és bunkó(de jó értelemben, mert kiállok az igazamért! de ha nincs igazam akkor azt elfogadom.), 170cm magas, barna hajú,zöld szemű vagyok. Nem vagyok egy hú de rohadtjópasi, de rossz se! Értelmes, okos embernek tartom magam. Több lány barátom van, de akik hozzám kicsit közelebb áltak, sose akartak többet tőlem barátságnál. 16/F


2010. nov. 3. 09:52
 1/8 Macis lány válasza:
Hidd el,nem vagy még elkésve semmivel!:)Fiatal vagy még! Lehet, hogy majd akkor jön valaki, mikor nem is számítanál rá. Ugyhogy ne görcsölj rá erre a dologra! :)
2010. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert alacsony vagy.


A csajok 95%-ának nagyon fontos, hogy a pasi minimum 180 legyen (minden jó csaj magas pasival van).

Az én alacsony haverjaim is ezzel küzdenek, minden lány elutasítja őket, maximum dagadt vagy csúnya barátnőik voltak eddig.

2010. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Háát cida, én 195 vagyok, de hidd el, ez sem mindig jó
2010. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem arról van szó, hogy mindig jó-e magasnak lenni, hanem hogy a lányoknak nagyon fontos a magasság, és ha ez nincs meg akkor sok lánynál kiesik mint potenciális partner.
2010. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

>> "A csajok 95%-ának nagyon fontos, hogy a pasi minimum 180 legyen"


Baromság! Nem egy haverom van, aki 180-nál alacsonyabb és van barátnője. Én 172 vagyok és van barátnőm.

Azzal egyetértek, hogy a nők többnyire náluk magasabb pasast keresnek, de egy 160 körüli nőnek bőven megfelelhet egy 170 magas pasi.


16 évesen amúgy tényleg nem késtél még le semmiről, ne kövesd el azt a hülyeséget, amit én 16 évesen, ne görcsölj és ne akarj mindenáron barátnőt. Ismerkedj, járj szórakozni a haverokkal, tanulj meg flörtölni, aztán előbb-utóbb összejön. Ha görcsölsz, azt megérzik a nők és nem fognak vonzódni hozzád.

Ja és ne "sírj", hogy nincs nőd, mert a haverjaidat is kikészíted (saját tapasztalat: már az őrületbe kergettem őket, igaz, akkor már 3 éve voltam nő nélkül)

(27/F)

2010. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, a csajok imádják az egoista és bunkó pasikat. Én is ismerek ilyen srácot, hát persze, hogy nincs csaja :)

Tőlem mindig megkérdi egy ismerkedő lány: Ugye nem vagy bunkó? Mert ha az vagy rögtön otthagylak.

2010. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
figyu én is mondhatnám miért nincs barátom..... én is egoista vagyok a barátaim szerint... szerintem nem annyira, bunkó meg csak azokkal vagyok akiket nem szeretek vagy utálok egyépként 166 cm vagyok
2010. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

191 cm vagyok

több lánybarátom van. Hidd el magasság nem sokat számít.

2011. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!