Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég összejöttem egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég összejöttem egy fiúval de most? . Többi lent

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 09:38
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi hogy ide írom....szoval összjöttem egy fiúval ugy éreztem ő életm szerelme nem bírjuk abba hagyni a csókolózást stb annyira szeret ő is..viszont érzem hogy kezd alábbhagyni bennem valami...hogy már annyira nem érzek iránta semmit egyik percröl a másikra mintha elmúlt volna...ez miért van?légyszi adjatok tanácsot hogy mit tegyek
2010. nov. 3. 09:40
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak fellángolás volt :)
2010. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát csak hiányzik most is...de tegnap vele voltam és nem éreztem annyira erősen hogy szerelms lennék belé.egyébként 20éves vagyok nem 14:(
2010. nov. 3. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:
nem o az a pasi akit nagy onek nevezunk.
2010. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor valaki egy kapcsolatban azt hiányolja, hogy nincsenek vagy alábbhagytak az érzelmei, amik először magukkal ragadták, miközben a párja még mindig ugyanúgy ott van, akkor kivétel nélkül kapcsolatfüggésről van szó. A kérdezőnek ugyanis nem az a baja, hogy nincs ott a párja vagy nem szereti a párja, hanem hogy ő nem "lángol". Vagyis igazából nem a párja kell neki (hiszen az már ott van...), hanem a "láng". Nem a párját szereti tehát igazából, hanem a szerelem állapotát, a párja csak egy eszköz arra, hogy ezt az állapotot kiváltsa. Ha már nem tudja kiváltani, akkor jön az elégedetlenkedés. Persze, 20 évesen még senki nincs elkésve, hogy ezt felismerje és benőjön a feje lágya.
2010. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha nem kínzó, nem elementáris a vágy, hogy vele akarsz lenni minden másodpercben, akkor csak jófej, jóbarát... Nem kell vele csókolózni, csak lógni, mozizni, kocsmázni!

Az igazit meg fogod érezni (egyszer)... Na az atombomba! Majd, ha rosszul vagy, remegsz, mikor nincs melletted... Na az lesz az...

Csak bele ne halj! :-)

2010. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!