Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj, miért reagálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, miért reagálok így? (a sztori is itt van)

Figyelt kérdés
Egy hete járok valakivel,naponta találkozunk,meg minden. Már első nap megcsókolt,de én leblokkoltam,nem tudtam visszacsókolni. Azt hittem,hogy többé nem fordulhat elő,de mégis, ez az egy hét alatt egyszer sem bírtam,egyszerűen leblokkálok. Ő megértő velem,meg minden,de engem idegesít. Mi lehet az oka,hogy nem megy,hiszen tényleg szeretném,de sosem bírom megtenni.Valaki járt még így,aztán mi történt,kérlek segítsetek !
2010. nov. 3. 06:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szívesen találkozok vele,mert jól érzem magam,jól megvagyunk,az egyetlen bökkenő ez.Az alig várom,alig bírom ki az nem így van,mert a csók miatt sokat stresszelem magam.
2010. nov. 3. 10:04
 12/12 anonim ***** válasza:
Nállam úgy szokott lenni ha tényleg szeretem az illetőt hogy féleek megcsókolni. Ha nem szeretem akkor persze megy. De olyan kapcsolatba bele se kezdek. Szerintem csak félsz tőle hogy rosszul csinálnád még akkoris ha nem először tennéd. de nem kell félni:)
2010. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!