Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem életem szerelménél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem életem szerelménél?

Figyelt kérdés
Adott egy lány(17) és egy fiú(18, én). 2éve ismerem , ő az első volt szerelmem, de mindig volt barátja, amikor nem volt akkor egy nyár erejéig másik városban laktam. Most szeptembertől osztálytársak vagyunk én úgy 1 hónapja szakítottam a volt barátnőmmel, ő pedig a napokban a volt barátjával. Kedves velem sztem jófejnek tart, viszont facebook chaten sose ír vissza. Nemtudom h megpróbáljam e megint.
2010. nov. 2. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

fészbuk cseten sose ir vissza...ez jó :D

bár pont én mondom, aki fészbukrol szerezte a barátját...irj neki levelet. nekem bejött pedig semmi értelme nemvolt csake nnyit irtam: "hehe, te tesóm osztálytársa vagy" aztán mi lett belőle? imádjuk egymást.;)

2010. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
lájkolom, h írj neki.:D
2010. nov. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Es vajon mitol lenne a leanyzo eleted szerelme? :D Egyebkent szakitas utana a lanyok kicsit maskepp viselkednek, szoval kitartas nyomulj de csak finoman es esszel.
2010. nov. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az életem szerelme azt jelenti h kölcsönösen szeretitek egymást ő az igazi.


ez nem az.hagyd a csudába

2010. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!