Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálom ezt? Mért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt? Mért jó ez nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok...

14 éves teljesen átlagos lány vagyok, normális körülmények között élek, normális család, normális barátok, jó tanulmányi eredmény, van barátom is akit imádok. Mégis az a problémám hogy: valamiért, (magam sem tudom :S) szeretek oylan helyzeteket generálni amikből mindig veszekedés lesz, főleg barátommal. És amikor látom hogy barátom már ideges, akkor valamiért jó érzésem lesz. de ha megsértődik vagy valami oylat mond rögtön rámjöna bűntudat hogy ezt mi a sz*rért csináltam, ez mért jó nekem? :S Nemértem magam, gyűlölöm ezt a tulajdonságomat. És nemtudom miért van, mikor közben imádom a barátomat, és tökjól megvagyunk. :S:S


2010. nov. 2. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Hisztis qrva vagy !
2010. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Moszuke ***** válasza:

én is imádom ha konfliktus van körülöttem. persze nem súlyos, csak enyhe változata.

szerintem ez az anyámék miatt alakult ki bennem.

akkor érzem jól magam ha picit otthonias a hangulat körülöttem. más különben unatkozom ha túl nagy a nyugi és a csönd.


ergo: veszekedés, kés rántás, vádaskodás, gyűlölködés, és egyebek amiket a szüleim csinálnak kis korom óta, ezek enyhébb formáját kedvelem magam körül.

hát ja.. kicsit beteges:P

22/f

2010. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

anyáád a hisztis qrva :D:D de jót röhögtem.

második. ebbenv an valami...nálunk is sokat veszekedtek. mostanába kevésbé..de tényleg nemértem miért van ez...:( utálom megbántani a barátom de valahogy mindig megtörténik emiatt a 'jóérzet' miatt...:S:S

2010. nov. 2. 23:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen nők, szeretik a balhét kavarni. Tudnod kell az ilyet a pasik utálják. A türelmesebbek tűrik amíg tudják, a türelmetlenegbbek meg dobnak a francba. Erre számíts.
2010. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

de nem emrt..aj nemtudom rendesen elmagyarázni.

nem a balhét szeretem, akkor van már baromira bűntudatom. csak amikor mondok valamit pl hogy 'hát azért köszi hogy ilyen vagy velem...' akkor úgy jólesik 1 kicsit megbántani a barátomat hogy érezze hogy ez nekem fájt...aztán rájövök mekkora idióta bal.fasz vagyok és legszivesebben fejbelőném magam de ahhoz meg be.szari lennék. de ha egyszer szeretem akkor most nemértem magam.

2010. nov. 2. 23:39
 6/12 Moszuke ***** válasza:

én elveszekednék veled szívesen...:P na jó nem


de a lényeg ott van hogy: a végén mindig szent legyen a béke:)

tehát a végén lévő béke miatt veszekedni szerintem jó dolog:) de ez csak az ÉN beteges felfogásom.

ez van ha az ember elbaszott környezetben cseperedik fel:)


tudatosan tisztába vagyok vele hogy ez nem helyes és normális, a tudat alattim mégis vágyik arra hogy balhé legyen körülöttem (akár haverokkal, akár csajjal)

aztán a kibékülés mindennél jobban eső érzés:)



és bizony ehhez kellenek egy olyan társak is akik hasonló beállítottságúak, mert különben ez a konfliktus függő életmód teherré válik a párodnak, haverjaidnak.


aki elhagy a f&szba egy idő után. (mm a párod)

vagy megromlik nagyon a kapcsolatotok, és a végén már nem csak enyhe verziójú balhék lesznek hanem azok a komoly balhék amiktől mindig is megakarom óvni a saját családom. (majd ha lesz)


az enyhe balhék, zsörtölődés, témázás stb azok jók..

de óvatosan kell tolni:)

mert a határ biza vékony a "befásult_szülők_balhéja" és a "fiatalok_műbalhéja" között..

22/f

2010. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hu köszi utolsó..igen lehet hogy a béke miatt mert utána mindig szét szeretgetjük egymást ami viszont nagyon jó dolog :O azthiszem választ adtál a krédésemre.

köszi :)

2010. nov. 2. 23:46
 8/12 anonim ***** válasza:
mert konfliktus nélkül unalmas az élet...
2010. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet. tudod, mindenképpen van valami elfojtott vágyad/agressziód/sérelmed. ha minden túl nyugis és tökéletes, hát pont az ellen lázadsz... mert olyan nem létezik!
2010. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A veszekedős családban felnövő csajok ilyenek.Volt ilyen csajom,egy időben számoltam,hogy 3 napot bírt ki nyugiban.

Sajna én nem vagyok a veszekedés utáni békülős típus,engem végtelenül kiábrándít.Én az engedelmességre gerjedek:).

2010. nov. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!