Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak/fiúk ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátom állítása szerint vonzó, szexi és szép vagyok.. viszont amiket mondd nem igazán jön át....nem érzem magam az ő szemében szexinek sem vonzónak... állítólag én vagyok az ideálja még is teljesen más típusú lányok izgatják, más lányokat néz ... az instája tele van olyan típusú lányokkal, akik egyáltalán nem olyanok mint én... Együttlét közben mindig beszélni kell.. és esetek 90%-ban az izgatja ha magamról beszélek, de más kinézettel festem le magam.... együtt lét közben mindig le kell kapcsolni a lámpát .. vagy eltakarja a szemét vagy becsukja.. mindig én vagyok felül.. hiába kérem csinaluk máshogy... sose történik másképp.

Kezdem elveszíteni a nőiességem... nem érzem magam már vonzónak/szexinek, nem érzem azt, hogy vágyakozik utánam... sose éreztem még ilyet...

Ez nálatok normális?


1 éve vagyunk együtt



#lány #együttlét #Nem vagyok számára vonzó
aug. 26. 18:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nőként írom, hogy szerintem ez irtó fura. A szex rész külön fura. Az is, hogy mi a francnak van tele csajokkal az instája?


Szerintem egyértelmű, ha nem érzed magad mellette szépnek, nőiesnek, vonzónak, akkor az egy nem egészséges kapcsolat. Bízz jobban az érzéseidben.

aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!