Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak a két jelötközül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak a két jelötközül? = (

Figyelt kérdés

van két fiú akivel összejönnék és ők is öszejönnének velem!!

az eggyikkel jártam is de megcsalt 3 hét után ...de ő mondta el!!!

a másik meg még tök ismeretlen számomra..vagyis ismerjük egymást csak még nem olyan régóta!!!

mitcsináljak???

melyiket válasszam???


2010. nov. 2. 17:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
azt tudom h megérzem...csak nemtom h hogyan!!
2010. nov. 2. 18:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem így az biztos.Ha gyakorin is kérdést kell róla kiírnod,akkor biztos lehetsz benne,hogy nincs köztük az igazi.Aki 3 hét után megcsalt abban hogy tudnál bízni?Vagy az nem fontos?
2010. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

de fontos

csak mi megosztottunk egymással mindent ő lett a legjobb barátom!! =/

2010. nov. 3. 14:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne azt aki megcsalt, ha egyszer megtette megfogja tenni mégegyszer. legalábbis általában. De a bizalom akkor se a rági köztetek mint az előtt. A másodikat jobban ismerd meg..és majd kialakul. De ne azért válassz hogy legyen valakid.
2010. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

a másofokat választottam volna de kiderült h csak hülyített =/ :@


szerintetek miért érzem úgy h az a ki megcsalt ő nekem az igazi???lehet h téll az??? =(

2010. nov. 5. 17:45
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt, akkor neki te biutos nem vagy az igazi.. így meg értelmetlen szerintem:S egyszerűbb túllépni rajta.
2010. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

de azt írta h még mindig szeret meg h ráébredt arra h én vagyok neki az igazi??

higgyek neki??sokan azt mondják ne hidjek neki mert h megint átver!!de én szeretnék neki hinni!!sajnos =S =/

meg mindig mondja h azzal a busszal jön haza amelyikkel én desosincs fent rajta!!! most sz*rik a fejem re!! és félek h ha össszejövünk akk ugyen ez lesz!!

nemtom h mit csináljak!! kétségbe vagyok esve!! =/ =S =(

2010. nov. 13. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!