Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne érezzem magam rosszul a párom mentális problémái miatt?

Figyelt kérdés
A párom valószínűleg depressziós. Folyton lehangolt, olyanokat mondogat, hogy nincs értelme együtt lennünk és amúgy is semminek sincs, de közben a fejébe vette, hogy csak attól lenne jobban ha vele töltenék most 0-24 pár napot, amit jelenleg nem tudok megoldani és tudom, hogy ettől nem oldódna meg a probléma sem, mert már sokszor volt ilyen. Már évek óta csak elkapja néha egy hullám és olyankor nem lehet kirángatni belőle szinte semmivel. Amióta megmondtam neki, hogy most nem tudok vele lenni még rosszabb alig beszél velem, és bár tudom ésszel, hogy ez nem ellenem szól mégis nagyon fáj. Mondogatom neki régóta, hogy menjen el pszihológushoz, nem rég azt mondta el fog menni, de most megint azt, hogy nem. Egyszerűen csak szükségem lenne néhány bíztató szóra, mert szeretem őt, de nem tudok mit tenni, csak szomorú vagyok én is ettől. Egyre jobban kezdem úgy érezni, hogy nem egészséges a kapcsolatunk, de nem tudom mit tegyek, nem szeretnék véget vetni neki, de közben olyan sokmindent próbáltam már, és egy idő után mindig visszatérnek ezek a borzalmas időszakok

aug. 25. 00:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%

8as vagyok.

Én is ezt mondtam neki hogy ha számít menjünk el..eredménye semmi

aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ulj le vele meg egyszer komolyan beszelgetni. Ne hagyd magad, mert tonkre fogsz ebbe menni es annak semmi ertelme, hogy ketten pusztuljatok bele az o problemajaba. Mondd neki, hogy mellette allsz es tamogatod, de egy, te nem vagy a pszichologusa, ketto, ezt csak egy szakemberrel kozosen tudja megoldani, harom, akarnia kell valtoztatni, kulonben nem er semmit a tamogatasod es a szakember sem. Ha erre nem hajlando, akkor el kell hagynod magad miatt.
aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
61%

Attól is függ, hogy mióta tart ez az egész. De gondolom ez nem egy néhány napos/hetes téma, ha már kiírod. :(


Volt sajnos szorongó, depressziós párom. Járt pszichológushoz, de én azt éreztem hogy nem tett meg mindent azért, hogy igazán jól legyen (munkamánia, rendszertelenség, stb.), így egy kb 4 év hullámzó kapcsolat után elengedtem a témát.

Sajnáltam nagyon, mert sok szempontból éreztem, hogy összeillünk, de ezek a negatív hullámok annyira meg tudták keseríteni a napokat, hogy már nem bírtam tovább. Azt éreztem, hogy kizárólag az ő problémái körül forog a kapcsolat és nem lépünk előre. És még közben ez is nyomatékosítva volt, hogy én nem értem meg őt.


Mindenképp egy komolyabb beszélgetésre lenne szükséged szerintem, és adott esetben ultimátumokra és határidőkre is, mert ez így még hosszú ideig is el tud húzódni.

aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!