Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kezdeményezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kezdeményezzek én? Lécci tanácsokat! Ti mit tennétek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na szóval pár hónapja nagyon jóba vagyok egy fiúval és pár hete találkoztunk is személyesen. Nagyon szimpatikus mint külsőleg mind belsőleg is meg minden ... Msnen sokszor beszélünk úgy mintha nem is barátok lennénk hanem járnánk:| (sok az oan téma) amúgy eléggé félénk típus és ha "oat kérdezek netalántán" akkor visszahúzza magát :D Én járnék vele...és van egy olyan érzésem h ő is velem csak h ő nem kezdeményez...mit csináljak? várjak még? (ehhez talán még hozzátartozik h régebben is volt egy fiú akivel jártam volna csak egyikünk sem merte megkérdezni egymástól pedig később kiderült h járt volnva velem csak "gyáva" volt...utána emésztettem is magam h nemszóltam én mert akk együtt lehetnénk...bár később kiderült h jobb is volt így) Szóval szerintetek?
2010. nov. 2. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
hajrá...különben az lessz mint a voltbasiddal kérdezz rá nem veszíthetsz semmit ha ilyen vissza huzódó megbízhatósrás viszont ebből több islehet mintbarátság...mond megneki h te többet érzel mint barátság és aztán megkérdezheted ha arra nem álaszolna hogy ő mit érez/részedről lehet több köztünk...
2010. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha nemet mondd és a barátságát is elvesztem?:O Vagyis nem szó szerint hanem úgy h már nem lennénk oan jóba mint régen .....
2010. nov. 3. 12:18
 3/4 anonim válasza:

Akkor nem is kell hogy összejöjjetek.se a barátság mert a sors így akarta :D

megmondod neki hogy szeretnék kérdezni valamit de a ha nem tetszik akkor a barátságunk még megmarad ugye? és ha nem akkor se bánkódj jön még más..

2010. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerin tem mond meg neki hogy szeretnél tőle valamit kérdezni/mondani de igérje meg ha nem akkor is a barátod marad mondd meg h te többet érzel mint barátságot és kérdezd meg h ő mit érez ha ő is többet érez<3 ha pedig ő nem köszönd meg neki h ilyen őszinte volt és te ezt tudomásul veszed...így nem hiszem hogy elveszíted a barátságotokat de nyerni nyerhetsz
2010. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!