Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő, akit fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akit fizikailag és lelkileg is bántalmazott a párja?

Figyelt kérdés

Hogyan “gyógyultatok” meg?

Mennyi időbe telt?

Tudtok bízni újra más férfiban?


Nekem egyelőre olyan, mintha blokkolná az agyam az emlékeket… Viszont borzalmasan rosszul vagyok, a lelkem darabokban, félek, egyedül vagyok, sokszor felkelni is alig van erőm.


aug. 23. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Bocsánat, férfiként válaszolok. Nagyon nehéz egy olyan nővel akit vert az előző párja, de szerintem ez is megoldható, hisz szeretjük egymást.
aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem az egyik exem. Már szakítottam vele amikor "csak" lelkileg terrorizált, de nem bírta feldolgozni, aztán testileg is.


Igazából reflexből kapott egy állast, nem vagyok az a beszari típus. A lelki része rosszabb volt, mert hónapokig tartott és nagyon nehéz volt tőle megszabadulni.


A későbbi kapcsolataimban nem volt ebből probléma. Eleve el sem meséltem. Tapasztalatszerzésnek jó volt, mert aki a legkisebb mértékben is hasonlított rá, azt azonnal leépítettem. Lehet hülyén hangzik, de azon voltam, hogy az előnyömre fordítsam a dolgot. Lelkileg megerősödtem és tulajdonképpen neki köszönhetem azt, hogy sosem hagyom magam, semmilyen téren.


Plusz ugye nem minden férfi ilyen, így felesleges a következőt büntetni, mert az előző idióta volt.

aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem büntet, csak nagyon nehéz ez így, de minden rendben van és lesz. És szerintem jobb, hogy tudom. De nyilván ez mindig egyedi .
aug. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!