Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom lazán elküld pszichológu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lazán elküld pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Mostanában neki panaszolom el ha valami bántja a lelkem. ( családom miatt, eléggé nagy a szűrzavar) és emiatt sírok neki. Ő meg annyit mond nekem hogy menjek el pszichológushoz.

Ő is tudja hogy milyen drága egy óra, de úgy is úgy néz rám hogy mintha nem akarnék magamon segíteni. Anyuék segítenek még, mert még egyetemista vagyok, így nem engedhetek meg magamnak ekkora "pénzkidobást". Szerintetek normális így "nyugtatni" a párod?


aug. 18. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%
párodnak igaza van nincsen annál rosszabb ha egy nő éjjel nappal panaszkodik
aug. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
12 Akkor nem pszichológushoz kell küldeni hanem nyíltan bevallani, elismerni hogy nem bírod idegileg a nehezebb témákat. Utána el lehet dönteni kinek van szüksége pszichológusra, neki vagy neked, vagy mind a kettőtöknek, vagy egyikőtöknek sem. Neki lehet hogy egy nehezebb időszaka van, ami még lesz is az életetekben, de akkor neked nem való párkapcsolat ha ezektől kikészülsz. Először pszichológussal fel kell dolgozni amiért ennyire nem bírod.
aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6: Én meg ajánlanék neked és mellé jelentés is jár!
aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van bizonyos rendelőkben ingyenes pszichológus, és ha tényleg olyan az életed, hogy napi szinten panaszkodsz neki, érdemes utánanézni, mert a pszichológus tényleg néha többet tud segíteni, mint egy átlagember, még ha a párod is. Meg azért nekem itt kérdés, hogy a panaszkodás itt mennyire gyakori. Mert azért van az a szint, amikor már kihasználás, és nem a párodként kezeled, hanem ingyen lelkiszemetesnek, és nem érdekel, hogy ő hogy érzi magát, őt mennyire terheli le a sok panaszkodás. Ha viszont nem annyira gyakori, ő meg érzéketlen, akkor tényleg jogos, hogy kiakadsz rá, de akkor meg miért vagy vele...
aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Itt a válaszolók lefestették, hogy napi szinten panaszkodom. Annyit nem is találkozunk amúgy na de mindegy😂 De nem gyakori, általában akkor szoktam neki panaszkodni, amikor már tényleg minden összecsap felettem, és nagyon nem bírom. Ez még havi jelleggel sem fordul elő. Nem várom el hogy pszichológusom legyen, de azért jól esne ha ilyenkor ehelyett megölelne és azt mondaná hogy túl lészen ezen is, vagy valami kicsi bátorító szót amivel kicsit az együttérzését kifejezné. Nem hiszem ez olyan nagy elvárás, még a macskám is képes lenne erre, ha tudna beszélni.
aug. 21. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!