Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ezt mondani mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt mondani mikor tudja az okot konkrétan?

Figyelt kérdés

Azt mondja undorodok tőle, ezért nincs szex. Régebben elmondtam mielőtt elkezdett hízni hogy vékonyabban vonzóbb volt ( hátha motiválja) de hiába volt..


Elindult a kapcsolatunk is lefelé.. tudja hogy lelkis vagyok és nekem kell hogy rendben legyen a kapcsolatban is ez a része..


Miért kell arra fogni h undorodom mikor a lelki részünk nincs rendben..


aug. 14. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez hatalmas motiválás, mondhatom.
aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Neked semmi bajod nem lenne, ha szexi, vékony lenne... Ja persze, az fogja motiválni, hogy elmondod, hogy nem elég jó, mert felszedett pár kilót. Lehet, most csakazért sem fogy, hogy pukkadj meg.


Akkor beszélgess, lelkizz vele. Nem megy? Miért nem megy? Mit teszel, hogy menjen? Ő mit tesz? Ha senki nem tesz semmit, akár szét is válhatnátok.

aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarsz balnat. Nincs megtilva senkinek,h fusson meg dietazzon.
aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem motiváló a degradálás. Sose volt az és soha nem is lesz. Exem is próbált engem így motiválni, a végén nem fogyás lett a vége, hanem betegség. Ha nem szereted, akkor szakíts vele, de ha igen, akkor kedves szavakkal sarkalld a változásra, illetve beszéljétek meg.
aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetne rendben a lelki része, mikor te a lelkébe tapostál? Azóta lefogyott? Gondolom, nem, szóval szerinted mi értelme még ebben a kapcsolatban vergődni, hogy ha részedről másr se a lelki, se a fizikai kötődés nincs meg? Esetleg még jobban le akarod őt húzni lelkileg, mire kilépsz belőle?
aug. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nyersen, nem bunkó módon közöltem vele természetesen. De azért nehogy már ne lehessen szólni erről
aug. 16. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!