Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis kit válasszak?

Figyelt kérdés
Egyszer volt, hol nem volt. Voltam én meg a haverjaim, és volt a haverjaim között egy, akivel mintha kezdett volna kicsit több kialakulni - őt nevezzük A-nak. Először nem is érdekelt, mert úgy voltam vele és úgy általában mindenkivel, hogy most nem kell senki, jó egyedül. De ott volt A és egyre jobban kezdtem azt hinni, hogy vele összejöhet. Pár hónapja volt egy kis összezörrenésem vele, amit persze sikerült megbeszélnünk, de utána nagyon furcsa lett, és nem tudtam, hogy mi a baja. Annyira kiborultam, hogy elmondtam neki, hogy nekem ő igenis bejön, és nem tudom, mi van vele mostanában, mert eddig úgy tűnt, hogy én is tetszem neki.. Mondanom se kell, hogy visszautasított, de mivel alapból is jóban voltunk, nem szakadt meg a jó viszony. Szinte minden nap beszélünk, és többnyire találkozunk is, mert egy iskolába járunk. Mostanság megint kezd olyabá tűnni, mintha visszapártolna hozzám, de tudom, hogy még mindig nem tud úgy közeledni hozzám, hogy ne félne attól, hogy félreértem. Emiatt volt is már konfliktus a társaságon belül, azok részéről, akik nem tudnak a nyáron történtekről. A probléma az, hogy még mindig nem tudom elfelejteni őt, és közben színre lépett B is, aki...aki szeretne járni velem, és sokszor én is azt gondolom, hogy jó lenne vele, de mindig eszembe jut A, és az, hogy mivan, ha mégis lehetne még valami..? Mert ha összejövök Bvel, akkor később A már azért sem jönne velem össze, még ha akarna akkor se, mert barátok.. Ésésés nem tudom, hogy döntsek... Az összes barátom, meg magam is kikészítettem már a szerencsétlenkedésemmel, jólenne egy objektív vélemény...
2009. jan. 6. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak sajat tapasztalatbol tudok beszelni. De nem lehet esetleg az h A pont azert tetszik, mert meg nem kaphattad meg igazan?

Ugyanakkor, lehet h a latja, es biztosra tudja, h kaphato vagy akarmikor szamara. Es addig biztos nem fog lepni, amig tudja, h te nagyon odavagy erte.

Viszont megprobalhatod sztem Bvel. 1. lehet h elfelejtened A-t, es boldog leszel.

2. Probalkjozni lehet, amig nem jatszola masik erzelmeivel.

3. A ferfiak olyanok, h ha latjak h valakit nem kaphatnak meg, annal jobban kell...sajnos

Tehat ha A meglat Bvel,s latja h probalsz atesni rajta, es ugyesen elni az eleted, es onallo lany vagy.Meg lehet h akkor rajon, h tenyleg elveszithet maga mellol, es reagal.

En szemelyesen adnek egy eselyt Bnek, foleg ha nem hagy hidegen s tetszik.

A nem erdemel teged, ha tudod h soha nem adott eselyt, hidd el amig fogja tudni, h neked tetszik, nem is fog adni.

Sok sikert, donts magadnak s ne az itteni velemenyek szerint, de az ilyen mint A nem erdemli meg h "orizd".annal sokkal jobbat erdemelsz.

Most itt nem feltetlenul B a lenyeg, hanem h adj eselyt mas sracoknak is, mert ha ezt sokaig igy viszed evek mulva felebredsz h egy nagyon rossz dontest hoztal valakiert aki nem vette a faradtsagot h ertekeljen.

2009. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, meglehet, hogy azért vonzóbb A, mert kevés esélyét látom annak, hogy összejöjjünk még... És B is tetszik, nem is kicsit, és azt hiszem, megadom neki az esélyt.. A vicc az, h picit részegen pont ezt fejtettem ki egyik barátomnak, hogy én majd járok Bvel és jól megmutatom Anak, hogy muhaha..ennyivagy. Nem akarok játszani B érzéseivel, talán épp ezért ez a nagy dilemma. Nagyon köszönöm a tanácsot.. (: Igyekszem úgy dönteni, hogy mindenkinek jó legyen, különben is.. Az idő mindent megold. Remélem. :D
2009. jan. 6. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A elutasított, nem kellesz neki, Hagyjad. Ha meggondolja magát lépjen ő, most ő jön.


Jöjj össze B-vel, és légy boldog. A-val jelenleg esélytelen.


Mellesleg megértelek, nekem is van olyan akit sosem kaphattam meg és még most több év után is emlékszem rá. Azért annyira vonzó mert nem volt az enyém igazán sosem. De emelett tudok mást szeretni és ha valakivel sikerül akkor őt el is felejtem csak ritkán jut eszembe. Már kezdek kiszeretni belőle, néha örülök hogy így alakult.


És nem kell félned, hogy valamit kihagysz vagy ilyesmi, ha összetartoztok majd ő szerelmet vall neked később :))) és egyszer úgyis összejöttök ha úgy kell lennie.


Egyébként pedig ne pocsékold el az életed és kínozd magad és ringasd magad hülyeségekbe, hanyagold A-t, és válaszd B-t. Lépj túl rajta.

2009. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na. Határozott leszek. :D Engedek Bnek. A meg azt csinál, amit akar. Ahogy ismerem, inkább hozzám se fog szólni egy ideig. Aztán minden szépen visszalendül a régi kerékvágásba. :D
2009. jan. 7. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!