Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalomhiányos sráccal mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos sráccal mit lehet kezdeni? Nem hisz nekem, fél "tőlem".

Figyelt kérdés
Új barátom van, aki szegény nagyon önbizalomhiányos. Egy átlagos srác, tök átlagos külsővel, nem divatmajom öltözködéssel. Abszolút nem egoizmusból írom, de én elég szép lány vagyok, szeretek csinosan öltözködni is, tehát én jóval feltűnőbb jelenség vagyok mint ő. Engem ez abszolút nem zavar, így szeretem ahogy van, sőt nagyon büszke vagyok rá, hogy vele lehetek, ő viszont kb. még mindig nem hiszi el, hogy érdekel, folyamatosan azt kérdezgeti mit látok benne, stb. Látom, hogy nagyon odavan ő is értem, de próbál úgy tenni mintha nem, mert gondolom fél a csalódástól. Annyira szeretném elhitetni és megértetni vele, hogy nekem ő kell és senki már, de egyszerűen nem megy. Mit tehetnék?
2010. nov. 1. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:

"folyamatosan azt kérdezgeti mit látok benne"

Na igen, tényleg önbizalomhiányra utal. Saját magamból kiindulva tudom. Ha új, akkor majd alakul még a dolog, szépen belerázódik, csak hitesd el vele, hogy tényleg egymásé vagytok. Nem lesz gond.

2010. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki ezt a kérdést :P
2010. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mond ezt neki-Ne aggódj,láttam már kisebbet is!-
2010. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy mit szeretsz benne. Talán az is elég, ha azt mondod neki, hogy szeret téged.
2010. nov. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem is tudom megfogalmazni, hogy mi fogott meg benne. megláttam és beleszerettem, és nincs olyan, amit ne szeretnék rajta, de ezt egy kapcsolat elején mégsem szokás így közölni:D
2010. nov. 2. 00:02
 6/10 anonim ***** válasza:
hát figyelj nálunk meg fordítva, én vagyok a csaj, és a pasi aki nyomulrám már nagyon régóta egyfolytában azt mondja hogy milyen szép okos kedves vonzó vagyok én meg egyszerűen nem tudom elhinni mert azt hiszem hazudozik, ugrat, szivat, és minél többször mondja annál jobban idegesít (hogy nem tudom elhinni), csak arra tudok gondolni, hogy mennyi szép nő van a bolygón, akármelyiket megkaphatná akkor meg miért én, miért én miért én?? szóval ez a fejünkben van, nem fogod tudni meggyőzni szegény sorstársamat.
2010. nov. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan közölheted - elvégre épp ez a lényege az egész kapcsolatnak: őszinteség, nyíltság, bizalom, teljes kommunikáció, amely utóbbiba értelemszerűen beletartozik az érzelmek kommunikálása is. Beszélgess el vele a félelmeiről, biztosítsd róla, hogy megérted, és arról is, hogy nincs mitől félnie. :)
2010. nov. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hosszú munka lesz, de ha szereted tedd meg érte...hirtesd el vele amit valóban érzel iránta, ennyi (:
2010. nov. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
természetesen igyekezni fogok, csak nehéz, főleg úgy, hogy igazából nekem sem akaródzik teljesen elhinni hogy létezik ennyire tökéletes pasi, és én sem szeretnék hülyét csinálni magamból..
2010. nov. 2. 00:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor kicsit valahol te is hasonlót érzel, mint ő. Simán megmondhatod neki, hogy "értem, mit érzel, nekem is van hasonló érzésem veled kapcsolatban" és hozzátehetsz valami olyasmit, hogy ez tulajdonképpn így normális, ha az ember szeret valakit.
2010. nov. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!