Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatba kell néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatba kell néha a veszekedés, összezördülés? 22F

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a párommal, ő 18. Nem volt sok dolog, amin összeszólalkoztunk volna, talán csak 1. Nem si úgy értettem a kérdést, hogy ha nincs min összeveszni, akkor ki kell találni vmi ürügyet, hanem ha vmi bosszantja az embert, akkor igenis adjon neki hangot, vagy inkább tartsa magába? Én pl. minap azért voltam kibukva, mert ahelyett hogy engem helyezett volna előbbre, rögtön a bnője hívó szavára ugranunk kellett, és ez nekem nagyon nem tetszett. Szóvá is tettem, nem durván, de keményen.
2010. nov. 1. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez felesleges volt,durván főleg.Bár attól függ a felháborodás,hogy azért kellett ugrani,mert el akarta mesélni mit csinált ma vagy azért,mert valami valóban fontos dolog miatt?De durvának semmiféleképpen nem szabad lenned
2010. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Néha kell, egy veszekedés utáni kibékülés mindig újra felszítja a tüzet a két félben. Persze nem naponta kell veszekedni ;).

Ha csak összeszólalkoztok itt-ott a kanyarban, az nem probléma, sőt, kell és elkerülhetetlen is :)

2010. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A semmiségeken, apró dolgokon jobb átsiklani, mert van egy bizonyos szint, ameddig tudni kell feltétel nélkül elfogadni a másikat és a személyiségét. Viszont a számodra fontos, téged zavaró dolgokat szóvá kell tenni, meg kell beszélni.


Ha sok a szőnyeg alá söpört dolog, ott előbb utó csúnya lesz az a bomba, ami robbani fog.


De a saját tűréshatárát mindenkinek magának kell érzékelnie.

2010. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én általában az 5 perces szabály alkalmazom. Amint felidegesít a párom, beállítom a telefont öt perccel későbbre és csinálom tovább, amit addig... ha 5 perc múlva, mikor a telefon csörög, még mindig nem tudtam elsiklani felette, akkor szóvá teszem. Így mindenképpen nyugodtabb vagyok, mintha rögtön rátámadnék...
2010. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az volt a sztiu, hogy nemrég jött haza, nem láttam egy hétig, arra számítottam hogy kettesben leszünk kicsit, de nem...még azt a 45 percet is sajnálta, és mivel üzent neki a bnője hogy várja, inkább hozzá kellett sietnünk....aztán mentünk kávézni, én meg puforoghattam
2010. nov. 2. 00:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd. A barátnődnek van élete rajtad kívül is. Nem várhatod el tőle, hogy csak neked éljen (pláne 2 hónap után). Ha többször lesz ilyen, akkor beszéld meg vele, de normális hangnemben!

Én elrontottam, mert csak a barátommal voltam és eléggé leépült a kapcsolatom barátnőmmel. Próbálunk újra sokat találkozni, de 5 év alatt messze kerültünk egymástól, helyileg is.

2010. nov. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!