Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Lassan 17 leszek és még nem volt pasim,smárolni sem smároltam. Sok pasi volt már akivel alakultak a dolgok, de valahogy mindig feladtam/ták egy idő után. Sokan mondták, hogy elérhetetlen vagyok és nem mernek kezdeményezni. Azt mondják nagyon szép arcom van, bár egy kicsikét ducivagyok, de jó csaj.. mi lehet a probléma? Fiúk ti miért nem mernétek/mertek kezdeményezni? Sztem humoros, kedves és elég társaságkedvelő csaj vagyok. Mi lehet a probléma?
2010. nov. 1. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudom erre a választ.Szerintem én is elérhetetlennek tűnök a szemükben.Talán túl hidegek vagyunk vagy nem vagyunk elég nyitottak.
2010. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:
82%

az ilyen kérdések után mindig mosolygok..

ha ennyire szép és jó vagy akkor mi az a negatív tulajdonság amit elhallgatsz, ami miatt le se szarnak az emberek..:)

nem kell válaszolnod.. nem érdekel.

2010. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fontos kérdés, hogy kik adták fel? A korodbeli fiúk könnyen feladják, mert a tiédhez hasonló önértékelési problémákkal küzdenek.

Azt hogy hogy tudsz olyan jeleket leadni amit a fiúk bátorításként fognak fel meg kell tanulni. Próbálkozz, és ne felejtsd el, hogy ők ugyanúgy félnek a kudarctól mint te.

2010. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első válaszoló: lehetséges, talán meg kellene próbálnunk talán kicsit nyitottabak lenni, ahogy te is mondtad..:)

második: minden embernek vannak rossz problémái, ahogy nekem is, de sztem nem olyan írtózatosan rosszak, épp ezért keresem a választ. nem azon van a hangsúly, hogy milyen jó tulajdonságaim vannak és mégsincs pasim, hanem azon h mirt vagyok elérhetetlen.

harmadik: lehetséges h igazad van, sőt biztos..:) köszönöm!

2010. nov. 1. 22:05
 5/9 A kérdező kommentje:

problémáim helyett tulajdonságaim

mirt helyett mert

bocsi:S

2010. nov. 1. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod. 21 FFi vagyok, nekem sem voltak nőim, mi több még nemi életet sem élek. Na most köpnek, meg hánynak le a nagyokos huszonéves nők is a is piccsák. De mindegy.

Ismerkedj, nem kell elkapkodni a dolgokat. Te még találhatsz hapsit, engem meg lassan lefosnak a nők, mert nincs kellő tapasztalatom és ilyenek...

Pedig igazából azért nem volt komoly kapcsolatom, mert egyszerűen nem voltam szerelmes. A valódi problémát nem tudom, mert nem ismerlek. Ne keress görcsösen. ÉS majd alakul a dolog. Sok sikert!

2010. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, kedves vagy:) neked is sok sikert!:)
2010. nov. 3. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz dolog ha még csak nem is smároltál. Hidd el, hogy az majd jön. És, ha azt mondják, hogy elérhetetlen vagy.. Lehet, hogy kicsit te is közeledhetnél a fiú felé, ha viszonozza az fantasztikus. De akkor sem kell görcsösen ezen lenni, hogy csók és a többi. 17 vagy lesz még időd, és nem is kell ágyba bújnod senkivel vagy csak csókolóznod senkivel, hogy "nagyobb" legyél :) Inkább legyél büszke, hogy nem vagy olyan, mint sok lány mostanság, akik össze-vissza kefélnek akik az utukba jön..
2010. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen=)
2010. nov. 3. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!