Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rég tűnt fel a családunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég tűnt fel a családunk életében Ő.28 éves, eléggé "kiéltnek" mondott férfi, de egyszer volt alkalmam megismerni az "emberibb" oldalát. Azt hiszem, kicsit belé szerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ismét fogunk találkozni, családilag. 19 éves vagyok. Engem ő tényleg érdekel, komolyabban, emberileg. De ő rám csak "Hugiként" tekint...Egyszer volt egy gyengéd, intim-érzelmi pillanatunk. Azóta hideg velem, s közömbös, mint egy "rokonnal". Mi történhetett? Megijedt? Persze folyamatosan vannak "igazi női"...
2009. jan. 6. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg csak ráébredt hogy hülyeséget csinál, hisz rokonok vagytok, nem lehet köztetek semmi. Illetve ő 28 évesen már lehet hogy családot tervezne, és erre még te nem biztos hogy kész vagy :S Sajna a fejébe nem látok bele, csak ilyesmikre tudok gondolni.
2009. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon távoli rokon, nem is vérrokon. Szóval, ez nem lenne probléma. Családot még nem tervez; pörög, utazik, nyitott a világra - nem tehetek róla, nagyon megfogott...
2009. jan. 6. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem pont azért nem foglalkozik veled, mert tudja, hogy nem akar komoly kacsolatot, hiszen amint írod, utazgat, pörög. laza kapcsolatot, miszerint szabadidejében rádtelefonál, hogy menj fel hozzá..hmm szóval érted.. meg nem mer kezdeményezni, mert vszeg fél, mit fog szólni ehhez a rokonság. és hát ez nem is vetne rá jó fényt, az biztos, lehet, hogy még apukáddal is meggyűlne a baja.

sztem még most verd ki a fejedből őt, ne apellálj arra, hogy majd te megváltoztatod, és lehorgonyoz melletted.

pasi maximum olyan nő kedvéért változik meg, akibe szerelmes. de itt erről az ő esetében nincs szó vszeg.

2009. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!