Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki, suli után is a gimis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki, suli után is a gimis szerelmével maradt?

Figyelt kérdés
Ha nemvagyok túl indiszkrét, kérem hogy meséljetek... Mióta jártatok együtt? Mi a nagy helyzet, a szerelem nem múlik el?
2010. nov. 1. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, változó. Nálunk voltak olyanok, akik össze is házasodtak néhány év után, és olyanok is, akik 10+ év járás után végül szétmentek. Én konkrétan válaszolni nem tudok, mert nekem a gimis szerelmem viszonzatlan, plátói maradt...
2010. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommentet. :) attól hogy a gimis szerelem plátói maradt kívánom hogy élj boldog párkapcsolatban!
2010. nov. 1. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a volt szobatársam pont a gimi végén jött össze a pasijával, idén volt az esküvőjük, 10 év után.

Másról nemnagyon tudok, akik együtt maradtak volna, az ember ebben a korban még sokat vátozik. Ha még együtt is voltak 1-2 évig, utána szétmentek...

2010. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem egyik osztálytársam érettségi után hozzá is ment a barátjához, igaz nem tudom, mióta jártak együtt
2010. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen :)

14 éves voltam, ő 18. Ő volt az első igazi szerelmem, és ő is maradt. Most 25 éves vagyok és 3 hónapos a legkisebb, harmadik gyerekünk. Szüntelenül imádom, és ő is engem. Tényleg ő a Nagy Ő.

25N

2010. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
GRAT! :))
2010. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim :) 23 éve házasok :):):)
2010. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi általánosban szerettünk egymásba.külön gimibe jártunk,de most egy egyetemre. ennek már 12 éve:D
2010. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon örülök mindenkinek és gratulálok :) köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 1. 18:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyáék 21 éve együtt vannak, gimiben kezdtek járni :)
2010. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!