Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor színlelted a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor színlelted a párkapcsolatotok alatt?

Figyelt kérdés
Volt egy film, persze, hogy az usa-ban készült... De attól még igaz... A nők 67%-a színlelte már az orgasmus-t! És te? Pasiknál nem kérdés, mert ott látható jele van... :D
2010. nov. 1. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden pasimnál akibe nem voltam szerelmes...

Persze nem minden fiúnál "mentem" el

Tehát egy fiú vitt el eddig és szerelmes is voltam belé és az is vagyok mai napig:)

20 L

2010. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első barátommal, (vele feküdtem le először), 1-2 alkalommal előfordult, hogy színleltem de csak azért mert sokáig küzdött viszont nem nagyon érzett rá arra, hogy kéne csinálnia. Már megsajnáltam, meg már kezdett kellemetlen lenni, hogy soha nem jön össze hiába csinálja órákig. Pedig mondtam, hogy nekem, hogy lenne jó de mégse ment neki...


Azóta ennek a kapcsolatnak vége lett, és a mostani párommal minden tökéletesen működik, nem kell színlelnem semmit, megy anélkül is a dolog :P :)


21/L

2010. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha, és nem is fogom. Mégis mire jó? Nekem szar lenne, a barátom meg becsapnám vele.
2010. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első pasimnál színleltem csak, amikor még 17 voltam, mert ő kicsit fura természetű volt és mindig hisztizett, hogy ő ettől, h én nem megyek el, mekkora szarnak érzi magát. Persze nem velem volt a gond, de nem tudtam máshogy kezelni a helyzetet, neki az kellett, hogyha csak látszatra is, de tökéletes legyen. Aztán amikor szakítottunk, akkor megfogadtam, hogy soha többé nem csinálok ilyet.

Persze utána még egyszer-kétszer előfordult, mert az olyan problémamentes, de kb 20 éves korom óta soha nem színleltem.

Hozzátenném, hogy nem is érdemes, mert azóta, mivel kiderült, h mikor nem megyek el, sokat javult a helyzet és egyre ritkábban fordul elő ilyesmi, mert így a pasik is jobban tudják, hogy mi a jó nekem.

2010. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan barátom, aki szex alatt kétpercenként türelmetlenkedett, hogy "elmentél már?", "mikor mész el?" stb., el sem tudott juttatni a csúcsra, a folyamatos kérdezősködés meg már szörnyen irritált. Persze nem volt hosszú életű a dolog.
2010. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyébként hülyeség, hogy egy férfi nem színlelhet orgazmust.

Bepróbálsz még egy harmadikat-negyediket, de aztán mégsem megy már igazán, bizony én simán tudom olyankor már színlelni, harmadik-negyedik körben már nincs akkora tétje, de mégsem lesz olyan kép rólad, hogy olyat próbáltál, ami már nem ment. Vagy bele(nem)élvezel vagy nem mutogatod az óvszert.

2014. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!